Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledu littlebaby.
    Pa koju da pravim. U petak imam goste. Pravit cu bajaderu i kontala tu. Hmmmm nisam je nikad probala. Je li tako losa. Meni je najgora ona linolada torta. Tako se osjeti maslac/margarin puding i slicno. Kriza. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Ja sam totalni fan sacher torte 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    kaktus

    Ja sam totalni fan sacher torte


    Oh da, meni jedina cokoladna da ju volim. A cokolada je samo glazura i u biskvitu 😀 Obozavam dobru sachericu!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    panda102

    Sretno na pregledu littlebaby.
    Pa koju da pravim. U petak imam goste. Pravit cu bajaderu i kontala tu. Hmmmm nisam je nikad probala. Je li tako losa. Meni je najgora ona linolada torta. Tako se osjeti maslac/margarin puding i slicno. Kriza.


    Pa napravi tu onda. Ako hoces cokoladnu imas i one sa kombinacijom cokolade/narance, badema/oraha. Sad ima naranci. Googlaj malo 😉 Jos bolje da napravis neku koju si vec radila a koja se vecini svida 😊 ma bit ce dobro stagod napravis, ssmo nemoj da se previse naradis! 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Cure pa vi stalno o hrani. 

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ikyri

    Christeen3107

    Drage buduce mame, imam jedno pitanje za vas!
    Naime, malo sam zabrinuta. Trenutno sam 8+1 i od danas su me prestale boljeti grudi. Bole me od samog pocetka i znam da sam negdje procitala da to moze biti znak spontanog pobacaja.
    Od drugih simptoma nisam imala neke posebne, najvise su to bile bolne grudi i povremena bol kao menstrualna. Al rijetko u zadnje vrijeme.
    Zivim u Svedskoj i nazalost tu je zdravstvo katastrofa. Kod prvog pregleda (kod babice) nisu mi ni krv vadili, niti sam piskila na test niti ultrazvuk radila. Prvi se ultrazvuk radi tek sa 12tj, a vadjenje krvi je tipa u 10tj. Zato drage moje, ja nemam pojma sto se zbiva u meni pa me malo malo nesto zabrine.

    Molim vas pomagajte! 😔❤️

    Grudi bole kratko, sve je individualno. Mene su sad u 13tj. krenule boljet a nisu uopce boljele. U prošloj su me od 6-9tj boljele … Ako ne krvariš i nema bolova pokušaj razmisljat pozitivno.


  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    ikyri

    Christeen3107

    Drage buduce mame, imam jedno pitanje za vas!
    Naime, malo sam zabrinuta. Trenutno sam 8+1 i od danas su me prestale boljeti grudi. Bole me od samog pocetka i znam da sam negdje procitala da to moze biti znak spontanog pobacaja.
    Od drugih simptoma nisam imala neke posebne, najvise su to bile bolne grudi i povremena bol kao menstrualna. Al rijetko u zadnje vrijeme.
    Zivim u Svedskoj i nazalost tu je zdravstvo katastrofa. Kod prvog pregleda (kod babice) nisu mi ni krv vadili, niti sam piskila na test niti ultrazvuk radila. Prvi se ultrazvuk radi tek sa 12tj, a vadjenje krvi je tipa u 10tj. Zato drage moje, ja nemam pojma sto se zbiva u meni pa me malo malo nesto zabrine.

    Molim vas pomagajte! 😔❤️

    Grudi bole kratko, sve je individualno. Mene su sad u 13tj. krenule boljet a nisu uopce boljele. U prošloj su me od 6-9tj boljele … Ako ne krvariš i nema bolova pokušaj razmisljat pozitivno.


    ???

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Sada sam ponovo nasla ovaj post i nazalost moram reci da su se potvrdile moje sumnje o informaciji da prestanak bolova u grudima moze oznacavati spontani pobacaj . Bas to se i dogodilo. Tada kada su me grudi prestale boljeti, bebino je srce stalo. Prestale sui kako sam napisala 8+1,a na ultrazvuku je utvrdjeno da se plod prestao razvijati 7+6. Hormoni su direktno pali i to se odmah odrazilo. Naravno, to ne bi ni saznala da nisam dosla u Lijepu nasu i na slucajnom pregledu u 12. tjednu saznala. Nisam imala nikakva krvarenja niti bolove…mogla sam to vuci kazu doktori i do 20.tjedna jer sam tu u Svedskoj tada i dobila vrijeme za prvi i zadnji ultrazvuk. Nije to bajno sto vani nema cesce pregleda jer bas zato i dolazi do ovih stvari, da se trudnoca vuce mjesecima prije nego li saznate da od toga nema nista. Hvalite Hrv i nase zdravstvo jer mogu misliti kako bi sve vi zene reagirale da vam vas ginic kaze, Zao mi je al dobit cete samo jedan pregled u cijeloj trudnoci i to tamo negdje u 20. , 25. tjednu. Ne bi vam bilo drago, bez obzira sto ne utjece, kako si napisala, na ishod trudnoce. Jos jednom kazem, hvalite nase doktore jer ne znate da je vani u vecini slucajeva puuuno gore nego kod nas.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    Sada sam ponovo nasla ovaj post i nazalost moram reci da su se potvrdile moje sumnje o informaciji da prestanak bolova u grudima moze oznacavati spontani pobacaj . Bas to se i dogodilo. Tada kada su me grudi prestale boljeti, bebino je srce stalo. Prestale sui kako sam napisala 8+1,a na ultrazvuku je utvrdjeno da se plod prestao razvijati 7+6. Hormoni su direktno pali i to se odmah odrazilo. Naravno, to ne bi ni saznala da nisam dosla u Lijepu nasu i na slucajnom pregledu u 12. tjednu saznala. Nisam imala nikakva krvarenja niti bolove…mogla sam to vuci kazu doktori i do 20.tjedna jer sam tu u Svedskoj tada i dobila vrijeme za prvi i zadnji ultrazvuk. Nije to bajno sto vani nema cesce pregleda jer bas zato i dolazi do ovih stvari, da se trudnoca vuce mjesecima prije nego li saznate da od toga nema nista. Hvalite Hrv i nase zdravstvo jer mogu misliti kako bi sve vi zene reagirale da vam vas ginic kaze, Zao mi je al dobit cete samo jedan pregled u cijeloj trudnoci i to tamo negdje u 20. , 25. tjednu. Ne bi vam bilo drago, bez obzira sto ne utjece, kako si napisala, na ishod trudnoce. Jos jednom kazem, hvalite nase doktore jer ne znate da je vani u vecini slucajeva puuuno gore nego kod nas.


    Ajmeee
    Strasno mi je zao sto je ishod bio tako tuzan.
    Drzi se

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Christeen3107

    Sada sam ponovo nasla ovaj post i nazalost moram reci da su se potvrdile moje sumnje o informaciji da prestanak bolova u grudima moze oznacavati spontani pobacaj . Bas to se i dogodilo. Tada kada su me grudi prestale boljeti, bebino je srce stalo. Prestale sui kako sam napisala 8+1,a na ultrazvuku je utvrdjeno da se plod prestao razvijati 7+6. Hormoni su direktno pali i to se odmah odrazilo. Naravno, to ne bi ni saznala da nisam dosla u Lijepu nasu i na slucajnom pregledu u 12. tjednu saznala. Nisam imala nikakva krvarenja niti bolove…mogla sam to vuci kazu doktori i do 20.tjedna jer sam tu u Svedskoj tada i dobila vrijeme za prvi i zadnji ultrazvuk. Nije to bajno sto vani nema cesce pregleda jer bas zato i dolazi do ovih stvari, da se trudnoca vuce mjesecima prije nego li saznate da od toga nema nista. Hvalite Hrv i nase zdravstvo jer mogu misliti kako bi sve vi zene reagirale da vam vas ginic kaze, Zao mi je al dobit cete samo jedan pregled u cijeloj trudnoci i to tamo negdje u 20. , 25. tjednu. Ne bi vam bilo drago, bez obzira sto ne utjece, kako si napisala, na ishod trudnoce. Jos jednom kazem, hvalite nase doktore jer ne znate da je vani u vecini slucajeva puuuno gore nego kod nas.

    Ajmeee
    Strasno mi je zao sto je ishod bio tako tuzan.
    Drzi se


    bit ce bolje drugi put 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.