Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Chridteen, zao mi je. 
    A ovo za nase zdravstvo je istina, barem sto se trudnoce tice. Koliko god smo mi nekad ogorcene, ali vani u daleko razvijenijim zemljama su neke stvari stvarno dva koraka iza nas, sve se dodazno placa i nema ni kontrola tako cesto, ni uzv, ni toga da je sve besplatno vezano uz trudnocu i porod. Eto cak se onaj sugavi bris na streptokok placa. 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Christeen zao mi je. Ali grudi stvarno nemaju veze. Mene su prestale boljeti u 7tt, prosli tjedan bila na pregledu i hvala bogu sve u redu. Bitno da je s tobom sve dobro zavrsilo i da mozes dalje u ostvarenje zelje.

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ikyri 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Christeen koma bas mi je zao. Uvijek se zaserem kad cujem tak nesto. 

    Panda, zbog tebe sutra radim sarmu😂
    Danas napokon nemam nikakve strahove oko bebe nego oko moje kose, sutra planiram iz plave u tamno. Strah me za popizdit😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Christeen koma bas mi je zao. Uvijek se zaserem kad cujem tak nesto.

    Panda, zbog tebe sutra radim sarmu😂
    Danas napokon nemam nikakve strahove oko bebe nego oko moje kose, sutra planiram iz plave u tamno. Strah me za popizdit😂


    Ovo je pravo osvjezenje za procitat. Strah oko kose inace sam hrabrica, ali bilo bi i mene strah 

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Hehe bome i meni je osvjezenje😂 danas mi je samo to u glavi i bas mi je super, bar je beba na miru malo od mene😂 vidjet cu ujutro dal cu se predomislit

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Cekaj prirodno si plava ili? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Christeen koma bas mi je zao. Uvijek se zaserem kad cujem tak nesto.

    Panda, zbog tebe sutra radim sarmu😂
    Danas napokon nemam nikakve strahove oko bebe nego oko moje kose, sutra planiram iz plave u tamno. Strah me za popizdit😂


    Svaka cast za hrabrost! 😉
    Ja sam cijeli zivot plava,  nema sanse da bi se odvazila ici u tamno. Mijenjam frizure,  duzine itd.,  ali boju ne diram.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    little baby

    Jaooo pandaaa sarmicu kuhas mljaaacc!!!! De malo vamo posalji meni😀 Ja se ne zamaram tim celulitom,a imam ga😅
    Ja imam sutra pregled i jedvaaa cekam!😍❤


    Sretno sutra na pregledu i javi se cim zavrsis🎉🎊🎈🎉🎊🎈🎉🎊🎈🎉🎊🎈🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Katuska je jedna preeelijepaaaa plavusa. 😍😍
    I ja sam plava vec nekih 12 godina najmanje i nema sanse da bih se ofarbala drugacije. No no no hhahaha

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.