Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    I kaze mi gin da ne moram strogo mirovati, mogu ici na posao, lagano vjezbati itd. Jedino je seks zabranjen. Pa ja ne kuzim kakav oni to misle da mi seks imamo?? S&m? 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Dakle ne samo sex vec i samozadovoljavanje ti je out. Jer uzrokuje kontrakcije maternice. Znaš onaj kad žena dođe doma od ginekologa i kaže mužu da je ginekolog rekao da nema sexa 3 tj. 
    On se nasmije i upita : A što ti je rekao stomatolog? 

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    Ja vas cijelo vrijeme citam i spadam tu ali nikako da se ukljucim… uglavnom dijelim termin s Nina1312 😉 15.03. Spol ce biti iznenađenje na porodu 😊
    E sad pitanje za mame koje cekaju bebu broj 2 ili vise. Jeste li se opet prijavile kao trudnice u dm-u, babycentru i sl? Gdje se sve moze prijaviti drugi put?

    [thebump.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ikyri

    Dakle ne samo sex vec i samozadovoljavanje ti je out. Jer uzrokuje kontrakcije maternice. Znaš onaj kad žena dođe doma od ginekologa i kaže mužu da je ginekolog rekao da nema sexa 3 tj.
    On se nasmije i upita : A što ti je rekao stomatolog?


    Hahaha dobra🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    vjeverica8

    Ja vas cijelo vrijeme citam i spadam tu ali nikako da se ukljucim… uglavnom dijelim termin s Nina1312 😉 15.03. Spol ce biti iznenađenje na porodu 😊
    E sad pitanje za mame koje cekaju bebu broj 2 ili vise. Jeste li se opet prijavile kao trudnice u dm-u, babycentru i sl? Gdje se sve moze prijaviti drugi put?


    Hej. Sve možeš drugi.put naravno indobivaš za drugo sve one kupone i popuste kao i s prvim. Dobrodošla!

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    Hvala Ikyri 😙

    [thebump.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ikyri 😂 
    Vjeverica dobrodosla! 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    Gdje ste se vec uclanile? Ja sam u prvoj trudnoci: 
    Dm
    Bipa
    Muller
    Novalac
    Hipp
    Magicbaby
    Bubamara
    Babycentar

    Mozda popis pomogne novim mamama 😉 i slobodno nadopunite ako znate jos koje mjesto.

    [thebump.com]

  • Malena123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Honey

    Panda ja sam si malo o tome razmišljala i lakše mi je vjerovati da će sve biti u redu i onda se nositi sa time kad dođe i vrijeme za to. Ali svatko ima svoje razmišljanje i stav o tome. Kakva je bila torta?
    Ja sam baš jučer navukla te najlonke i odlične su mi, od Jadran čarapa su. Gledala u jednom drugom dm-u, nije ih bilo. Morat ću ih još probat naći. Vidjela sam da ih imaju i u apoteci ali su puno skuplje, ako ne nađeš u btc-u, u apoteci ih ima sigurno. A sa mamom…ma moja mama je super, nije ona problem, žao je njoj zbog nekih stvari, ali recimo ona me ne posjećuje zbog brata, s njim ne pričam tj.on sa mnom…Već jedno 4 godine. Nemam ja s njim problem, on ima sa sobom u glavi, i onda ti je moja mama jadna u cijeloj toj priči jer su oni pod istim krovom. A tu je još i baka. Ja sam samo rekla da neću voditi sutra svoje dijete njima tamo u kuću, i da ako oni nemaju potrebe mene doći posjećivati, nemam ni ja njih. Eto ukratko, vrlo vrlo tužna priča. Sad je na njima potez, ja sam svoje rekla.


    E draga moja Honey, ja te potpuno razumijem. Sa mnom ne priča cijela obitelj s mamine strane jer se ne slažu s mojim životnim odlukama. Bilo je grozno prije par mjeseci kada mi je umrla baka. Ogromna obitelj, a ja se osjećala potpuno usamljenom i kao uljez. Nema ništa gore nego kada ti obitelj okrene leđa, ali barem znam da na njih više ne moram računati, osim ako se nešto ne promijeni. Ne znam kako će biti kada se bebica rodi, ali tamo gdje se ne osjećam ugodno ne idem. No, svi me tješe da će se to promijeniti kada se bebica rodi. Bilo kako bilo živim svoj život i ne želim se bespotrebno zamarati. 

  • Malena123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Rasplakala sam se dok sam čitala tvoj post, jer je i moja situacija takva. Brat isto ne priča sa mnom, ali ionako ne živi tu pa je malo lakše. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.