Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Curkeeee mislim da su ostale jos dvije jesenske i krecu zimske bebe💓❤💓❤💓❤💓❤💓a onda miiiii…bas leti vrijeme

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    pikica3

    Curkeeee mislim da su ostale jos dvije jesenske i krecu zimske bebe💓❤💓❤💓❤💓❤💓a onda miiiii…bas leti vrijeme


    Aha…  😊😊😊  taman dok završe blagdani vec ce bit lagano odbrojavanje pogotovo curama s terminima početkom 3.mj. Sad kad brojke počnu padat ispod 100…

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Ja uopce nemam osjecaj da sam sutra punih 20tt. Ono kao za 20 tj mi stize jos jedna beba. Kupuj, pripremaj, peri, peglaj, spremaj sve za bebu, bas mi je sve apstraktno u glavi, ko da se nekom drugom desava a ne meni.

  • Avatar bajsa

    bajsa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Cure, kakav vam je ten? Ja se često smijem jer kažu da trudnice “blistaju”, a ja nikad prištavija
    Blago meni ako je to moje blistanje

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Mi smo evo zavrsili sa uzv,radila sam kombinirani u ginekosu,dr.ujevic! Divna je bila,bas je dugo uzv radila,sve mi je objasnjavala…nuhalni odlican,nosna kost,bedrena sve savrsenoooooo…bas sam sretna! Cekam jos nalaze krvi al evo ni najmanje se ne optetecujem statistikom! 
    A dal ja mogu odbiti double/triple test? Evo fakat mi se neda…


    [lilypie.com]

  • Leica2603

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Pozz,
    Ipak ono “jako udaranje” bebe nije bilo normalno… Danas sam isla na redovni anomaly scan, i po.zabrinutom licu doktorice odmah skuzila da.nesto.nije ok. Drugi doktor je ustanovio da je s bebeom sve u redu ali meni se cerviks skratio do kraja i opne maternice su popustile i beba se kao.pripremila za porod vec i s glavicom lupa dolje i odmah je nastala drama. Uputili su me na strogo mirovanje na patologiju trudnoce :( A termin je tek 26.03. Iako pretpostavljaju da necu docekat termin nikako….

  • Avatar bajsa

    bajsa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Leica2603

    Pozz,
    Ipak ono “jako udaranje” bebe nije bilo normalno… Danas sam isla na redovni anomaly scan, i po.zabrinutom licu doktorice odmah skuzila da.nesto.nije ok. Drugi doktor je ustanovio da je s bebeom sve u redu ali meni se cerviks skratio do kraja i opne maternice su popustile i beba se kao.pripremila za porod vec i s glavicom lupa dolje i odmah je nastala drama. Uputili su me na strogo mirovanje na patologiju trudnoce :( A termin je tek 26.03. Iako pretpostavljaju da necu docekat termin nikako….


    Držim fige i šaljep pozitivne misli da sve prođe dobro.
    Najbolje da si tamo da mogu kontrolirat i samo miruj. Znam za dva slična slučaja i sve je prošlo ok

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Bajca ten hmmmmmmm ne znam, osjetim samo da mi se koza manje masti, jer sam prije do 3 na poslu vec bila kao ogledalo, eh sad da li je do bejbi ili do novog pudera, ne znam :) 
    Kathryn isto me ceka nad, terminuse hahaha ne mogu docekat, cestitam ti, sad mozes ipak na kratko odahnut, jer idu pitanja a staaaaaaa nosiiiis hahahaha jel musko il zensko ? 
    Samo jedno zavrsi krene nesto drugo. 
    Leica samo polahko, strogo mirovanje, bas sam na jesenskim citala za jednu koja je mirovala i cak usla i u termin, provela dva mjeseca zadnja u bolnici…sad jesu li jesenske il zimske ne znam, hrabro 

    [lilypie.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    kathryn

    Mi smo evo zavrsili sa uzv,radila sam kombinirani u ginekosu,dr.ujevic! Divna je bila,bas je dugo uzv radila,sve mi je objasnjavala…nuhalni odlican,nosna kost,bedrena sve savrsenoooooo…bas sam sretna! Cekam jos nalaze krvi al evo ni najmanje se ne optetecujem statistikom!
    A dal ja mogu odbiti double/triple test? Evo fakat mi se neda…


    Suuper za pregled! Naravno da mozes odbit taj triple test,nije to pod obavezno. Ja sam odbila i taj s 12tj i taj triple tako da nisam isla na nista

    Leica2603

    Pozz,
    Ipak ono “jako udaranje” bebe nije bilo normalno… Danas sam isla na redovni anomaly scan, i po.zabrinutom licu doktorice odmah skuzila da.nesto.nije ok. Drugi doktor je ustanovio da je s bebeom sve u redu ali meni se cerviks skratio do kraja i opne maternice su popustile i beba se kao.pripremila za porod vec i s glavicom lupa dolje i odmah je nastala drama. Uputili su me na strogo mirovanje na patologiju trudnoce :( A termin je tek 26.03. Iako pretpostavljaju da necu docekat termin nikako….


    Leica,drzi se i bit ce sve uredu! Miruj i slusaj doktore sta kazu. Vjerujem da ce sve biti na kraju uredu! Vjerujem da si koma sad ali pokusaj se smirit i mislit samo pozitivno radi svoje mrve u busi! 😘❤

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    kathryn

    Mi smo evo zavrsili sa uzv,radila sam kombinirani u ginekosu,dr.ujevic! Divna je bila,bas je dugo uzv radila,sve mi je objasnjavala…nuhalni odlican,nosna kost,bedrena sve savrsenoooooo…bas sam sretna! Cekam jos nalaze krvi al evo ni najmanje se ne optetecujem statistikom!
    A dal ja mogu odbiti double/triple test? Evo fakat mi se neda…


    Naravno da mozes odbiti, sve je to na dobrovoljnoj bazi i nisi duzna nista od tih testova raditi ukoliko ne zelis. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.