Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    ikyri

    Elviramagistic

    Joj cure bas sam se nasmijala..katuška bome ako muža sanjaš onda je stvarno kritično 😂😂

    Elvira ravno 100 dana čestitam!

    180 rjeseno 😂😂😂 mislim da pravo odbrojavanje pocinje tamo negdje od 50 na dolje..ali bit ce lijepo vidjeti dvoznamenkasti broj 😁😁


    Da da kad dođe na 50 …bit ce da je pravo odbrojavanje na 30 pa na 21…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo i mene napokon!
    Svasta ste napisale,  al malo sam popamtila.
    Honey,  ja se bas jako veselim tom Disneyu,  karte su fakat skupe,  igrala sam sve moguce igre za to i na kraju na jednoj dobila po dvije i na sebe i na muza. On ne zeli ici,  njemu to bezveze,  pa vodim frendicu i njenu malu. Ugl javim vam dojmove.
    To nije jedina stvar koju sam danas dobila 😂😂😂😂 frendica igrala neku Biothermovu nagradnu i osvojila blue theraphy eye serum za sebe i mene. Nekih 500kn protuvrijednost. Pitala sam moze li dan biti bolji? Eto moze 😂😂😂
    Katuska je u krizi i to sam zapamtila. Valjda zato kaj sam i ja,  a ne smijem ni pomislit… 😂
    Mi smo se super zabavili danas na adventu,  do podne nema guzve i bas smo se izgustali malac i ja.
    Netko je pitao za putovanje, ita? Ugl uz konzultaciju s doktorom draga samo odi. U prosloj trudnoci koja je bila uredna putovala sam avionom svakih 2tj do 28tt. Nisu bili dugi letovi, 1, 5sati do 3 sata,  al sam stalno isla nekud. Biraj destinaciju sa dobrom zdravstvenom skrbi i bez cijepljenja i uzivaj! 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Proudy, bas lijepo da si imala dan da malim, uvijek kad cujem u vrticu da neki roditelj tako odvoji jedan dan za dijete i skroz mu se posveti toplo mi je oko srca 😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Proudy, bas lijepo da si imala dan da malim, uvijek kad cujem u vrticu da neki roditelj tako odvoji jedan dan za dijete i skroz mu se posveti toplo mi je oko srca 😍


    Pa da,  fakat su puno u vrticu i da se razumijemo on meni obozava vrtic i lud je ak ne ide par dana,  fali mu drustvo. Ali se uvijek jako veseli sto sada mogu ranije doci po njega,  super mu je ak ne mora spavat jer cu doci po njega i tak. A i volim ga ovak iznenadit i isplanirat nesto da ni ne zna. On je jutros mene budio i veli tata je otisao bez mene,  kako cu na sad u vrtic? 😂😂  Reko ljubi ne ides u vrtic,  mama i ti idete u grad! Trebam li ti rec koja je to sreca bila? 😍
    Sad je sav u tome sta ce sutra prijateljima ispricat 😁😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Proudy rastopila sam seeew ❤❤❤😍😍😍❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ej curke…evo i mi malo obisli advent…aaaaa proudy bas se svasta lijepo dogodilo…em nagradice em lijepo provedeni dan sa tvojim malim srcekom…ja svog znam cesto petkom ostavit pa ima produzeni vikend, spavalica je pa mi ga je milo svaki dan budit u 7h…vikendom drapi do pola 10-10
    Hahaahahah za katuskine “probleme”…joooj sta bi moj dao da mu se malo stisnem, ja ko santa leda…nemam volje ni sta bi ispod nokta stalo…nadam se da cu ubrzo izaci iz tog stanja😅😅😅

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    I ja sam se bas rastopila. Mama mi govori kako djeca pate. Tipa otac radi negdje u inostranstvu i dodje na sedmicu i dijete ide u vrtic a mama i on ne rade tu sedmicu. Govori kako djeca znaju svasta rec. Da ih tate ne vole i slicno. Ne znam kakvi su to ljudi. Kad imas slobodno a pogotovo kad ne vidis dijete po mjesec dana da ga opet saljes u vrtic. Ok na 4sata mozda il 1 dan ako imas bas nesto vazno za obavit. Al hajd 100ljudi 100 ćudi. 100zena 200 sisa 😃😃😃😃
    Nije da je moja zelja velika za sexom al hajd hahahahah

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Hey cure, raspisale se vi kao i svaki dan.
    Elvira, wauuuu, jos 100 dana !!!! To mi se cini bas maloo ! Brzo ce to.
    Jbt, meni se opet vrijeme usporilo…mislim da cu izluditu odbrojavajuci.
    Proudy,
    Super za ulazniceee !
    Katuska,
    To su lignje jel??
    Ita, daaa, mi cemo zajedno odbrojavati dane ! 
    Ugl.kod mene nis posebno, isla sam dns na onu progesteron injekciju kod Kosa, sad me bas boli trbuh, iskreno ne znam.bas od cega, dns sam bas bila ok cijeli dan.
    Sutra idem kod endok.a dns sam vadila tsh i ft4…bas mi se neda hodati stalno po tim bolnicama.
    Svaki tjedan sam bar jednom, ajde da je to uzv, pa super…

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Prijavljujem da sam pojela sad germknedlu i fritule u razmaku 10 min🤣 pitam mene kum, kaj ti nemas dijabetes, reko suti ak neces jacmenac zaradit

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutreko 😊
    Dobila sam dvije uputnice, jednu za sediment i drugu za urinokluturu. Una netko jel trebam nositi jednu ili dvije casice?


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.