Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Mmmm sad bi mrknula germkmedlu😋😋😋😋😋😋
    Jutreko…mi ne zelimo ovakvo toplo vrijeme…mi zelimo SNIJEG🌬❄☃️🌬❄⛄☃️❄🌬🌬❄⛄☃️🌬

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jutro…
    Šta je  germknedla? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Pozdrav i od mene odnosno nas u 22.tjednu 😊 prva trudnoća mi je tako da su prisutne brojne nepoznanice, od onih početnih uputstva što se smije jesti, što ne, pa tek sada dok dođe odabir stvari tipa kolica… Uglavnom, sve dobro napreduje, a drago mi je da sam nabasala na ovaj forum 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    E da, ja sam jučer uz to da smijem popiti malo vina dobila još jednom upute što se ne smije jesti, pa evo ako nekoga zanima - ne prijesna riba, ne prijesno meso, ne prijesna jaja (tu posebno paziti na kolače gdje potencijalno može biti nepečenih jaja u kremama, krempite, torte od sira…), ne sireve s placa 


  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Meni doktor baš nikakva uputstva nije dao o prehrani, odnosno on kaže da sve može s mjerom i razumom, nije pobornik rigoroznih pravila o izbjegavanju maslaca, sira, paštete, ovog-onog.

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Nisu ovo baš rigorozne pravila, nego prevencija od raznih bolesti koje mogu biti u prijesnoj hrani. Čak i ako je domaća ne znači da nema bakterije/viruse.


  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Frajla, tako je i meni receno, izbjegavati sir domaci i sve mlijecno domace i s placa, te sirovu ribu, a sa suhomesnatim oprezno tj kupovno je relativno sigurno, domace je potencijalno opasno… A sve ostalo, slobodno.

    Bas je ta domaca hrana u ovom slucaju opasnija od industrijske. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Što je to “prijesno”? Ja uopće ne pazim posebno na prehranu, jedem što mi se jede. Zato se i jesam već 4-5 kg udebljala, a što mogu kad sam stalno gladna. :-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Grazia

    Što je to “prijesno”? Ja uopće ne pazim posebno na prehranu, jedem što mi se jede. Zato se i jesam već 4-5 kg udebljala, a što mogu kad sam stalno gladna. :-)


    Prijesno je sirovo

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Tako i ja, izbjegavam domaće suho meso iako imamo baš svoje, a jedem kupovno, ono industrijsko baš kad se poželim jer je to sigurno obrađeno. Domaće jedem recimo pečenu kobasicu  i slaninu. Domaće se testira samo na trihinelu, a nikad se nezna sta još može biti unutri, a što može naštetiti bebi koja nema razvijen nikakve imunitet.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.