Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Ove god sam jela sa standa amelie, znaci odmah orvi onaj stand kod tele2. Nema onih standova kod uspinjace a prije sam jela tam na onom trgu( ne znam kako se zove taj trg) kad ides od mcdonaldsa desno😂 ne znam nista kako se zove( osim cvjetnog😂)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Oni standovi kod uspinjace su ti prebaceni izmedju tomislavca i zrinjevca, zbog guzve i jer je ta tomiceva onak malo u koso i stanari su se valjda bunili, stajaznam, a meni je ta lokacija bas bila posebna. a onaj trg kod mc donaldsa desno je cini mi se europski trg, tj dodje iza mc donaldsa prema katedrali

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Tu su bile kucice, i odmah prva je bila s najboljim knedlama, morat cu je nac😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mi smo se jučer ponovili u autosjedalicu (jaje), na kraju dok smo došli doma nije nam se više ništa dalo i nismo ju ni raspakiral, pa se i danas imam čemu veseliti.
    A pokušavam i naručiti oramarić za presvlačenje cijelo jutro, al nikako se dogovoriti s ovima, ja postavim tri pitanja, oni odgovore na jedno, pa moram opet pisati….


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Amelie stand bi trebao biti u gajevoj i kod hnk. Imate na telegramu recenzije svih germknedli s adventa 😉


  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Frajla

    Mi smo se jučer ponovili u autosjedalicu (jaje), na kraju dok smo došli doma nije nam se više ništa dalo i nismo ju ni raspakiral, pa se i danas imam čemu veseliti.
    A pokušavam i naručiti oramarić za presvlačenje cijelo jutro, al nikako se dogovoriti s ovima, ja postavim tri pitanja, oni odgovore na jedno, pa moram opet pisati….


    Koju ste kupili? 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Uzeli smo kiddy evoluna isize. Mana joj je da se ne moze koristiti bez baze. Meni se jako svidilo što ima taj mehanizam da se beba polegne, jer ćemo vjerojatno jednom mjesečno ići do slavonije, a to je onak 2,5-3 sata vožnje bez stajanja, sa zaustavljanjem  će biti puno više 


  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Dobro djeluje, nisam ju nikad prije vidjela. Djeluje ful udobno. 

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Cure ja danas idem ipak po maxi cosi pebble plus. Htjela sam be safe ali stvarnooo je premala, onak za dijete do 4 mj. Nema smisla. Za maxi cosi sam cula dobre recenzije, ima tko?

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jel probao netko onaj rodin kalkulator za izračun termina poroda? Ja sam nabasala na to i ispadne mi 11 dana kasnije termin nego ovako “normalno” kako svi računaju 🤔


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.