Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Proudy pa dobro je tvoj sin izabrao kuglicu, da pase sa tvojim kuglicama 😂
    Joj ova noona 😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    panda102

    Jaoooo mačkeeeee 😍😍😍😍😍
    Stalkeru hahahaha
    Bili smo ovo ljeto 5dana na majorci i onda letili za madrid tamo bili 3 dana. I rekli cim bebica bude imala godinu i po idemo opet tamo. Koja klimaaaa a joooj.
    Sljed godine kod Ite u Selce 😁😁😁
    Ja sam iz Zavidovica hahahah aj ludiloooo hahahaha pa ides li kad za Zepce. Imas li tamo koga?
    Zivjela sam tamo dok se nisam udala u Sloveniju. Prije sam studirala pet godina u Sarajevu. Tamo isto imamo stan. Sad ce i Honey napisati da je i ona tamo rodjena hahahaha
    Proudy ne skitaj previse hahaha zezam se samo uzivaj. Hocu i ja 🍕🍕🍕🍕 njamiiii


    I ja sam iz Zavidovica 😂😂😂

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Hahahahahhaah Zavidovic omG ali ne znam te. Gledala sam sad na fejsu. Znam i prezime i znam ih nekoliko s tim prezimenom. 
    Jutroooo ☕️☕️☕️☕️  Coffee time 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Mini Zavidovici tu 😂 
    Jutroooo !!! Bas coffee time, ja danas odspavala duze,  ☕☕☕☕

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Eto ja sam vas sad sve istalkala uz kavu, i sve ste lipe ko slika, Katuska dobro da se ofarbala u braun da popravi prosjek brineta same plavuse 😂 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ne zivim tamo vec 20 godina pa u biti slabo koga i ja znam 😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Evo mi ustali,  doruckovali. Pokusavam popit kavu na miru,  al mali me vec 300 puta pitao kad idemo. Danas nastupa na adventu,  ne moze docekat 😂😂😂😂😂
    Honey stalker 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    I ja sam danas odvaila do iza 9, ne sjecam se kad sam zadnji put tako tako dugo spavala. Ali to je zato što sam pola noći ležala budna i nisam mogla zaspati.
    Mislim da me beba počela lupati u mjehur, po noći se probudim da moram na wc i onda osjetim da se miče, a popiskim 5 kapi 🙄


  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Proudy i kad idete? 😂 
    Frajla bas slatko 😍 pa sto bi ti spavala, bebici se bas igra sa pupcanom i skace po mjehuru haha jedva cekam te slatke muke ❤❤❤ Ja pijem evo vec drugu kavu ne mogu doc sebi. Obavili i mesnicu, i sad poslije kave ide akcija smotaj sarmu! 😋 jedva cekam sutra da ju mogu jest!!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 🤣 evo sad se digla, jos jedva gledam..
    Panda super su ti lazanje ispale, jesu fine?
    Honey, oko srca me zapeklo kad sal vidjela zvjezdicu a link necu ni otvarat 🙄
    Proudy super ti je taj tvoj klinac, fora neki mali🤣 klinci bas vole star wars, i moj muz, ide sutra gledat. Ja nisam bas fan.. 
    ona-koja si ti na faceu da si iz Zavidovica?🤣🤣 ides u Zepce kad? 
    Mene moja luda bebica probudila u 10 al se mama nije dala, mislim si dosta je to sto ces me uskoro vristeci budit🤣 
    Pijem kavu, pa cu pocet kuhat, dobro da muz radi do 3🤣
    Honey noona je divnaa😍 i muz isto🤣🤣 ja bila u ikei i vidjela onaj svoj sivi koji cu kupit, to je to😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.