Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Steta da ju ovi razni oblici ne privlace sa uzme koji

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ok,  evo i nas kuci napokon.
    Padam s nogu,  krenuli u podne,  vratili se maloprije.
    Nastup vrh 😂😂😂😂
    Klinci su bili premedeni. Vrhunac je bio kad ima je usred nastupa riknuo cd i kaj sad? Nista ajde kao nek pridju blize mikrofonima da ih se bolje cuje,  pa ce zavrsit tako. Tko je prvi na mikrofonu? Mamin sin! 😂😂😂😂 jos skace jer mu je previsok. Ja inace obozavam pjevati i uvijek sam prva na karaokama. Krv nije voda 😂😂😂😂
    Stvarno su super bili,  nije sto su moji 😉
    Najela sam se kobasica,  smrzla se ko BLATO i to je to. Sad sam kuci pod dekicom. Uskoro malac i ja u krpe,  a muz na festu jer je frend postao tata jutros.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Uuu Ikyri mogla bi i ja radit te sa kokosom, mljaaac… zaboravila na te. Ja cu jos morat ovaj tjedan pec, jer smo sve skoro pojeli. Nije kila dosla od zraka hahaha 😉 Proudy malac je ocito cool na mamu 😎 a tata samo nek uziva, mislim da je tebi i bolje pod dekicom. E da, i kako je BLATO postalo hit 😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Uuu Ikyri mogla bi i ja radit te sa kokosom, mljaaac… zaboravila na te. Ja cu jos morat ovaj tjedan pec, jer smo sve skoro pojeli. Nije kila dosla od zraka hahaha 😉 Proudy malac je ocito cool na mamu 😎 a tata samo nek uziva, mislim da je tebi i bolje pod dekicom. E da, i kako je BLATO postalo hit 😂


    Ma uopce mi se vise nikud ni ne ide,  samo nek on ide. Bio mi je i naporan i emotivan dan,  i pase mi malo se uvalit pod dekicu,  jos kad mali zaspe pogledat nest na miru i spavat.
    BLATO je vrh 😂😂😂😂
    Sad kad vidim da su Kati uspjelu kolaci,  srce mi je na mjestu, sutra ja pocinjem svoje radit 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu
    Ikyri uf i tvoji su mi zanimljivi😍 ovi su tak fini , od meda i limuna, cijeli dan jedem. Samo se mora pazit da se odmah izvade iz pecnice cim se mrvicu zarumene, cak i nek bijeli ostanu. I ja volim da su deblji malo 🤣
    Proudy mali ti je super, spasio pricu cijelu :) ja ko ogajatelj  placem kad moju nastupaju, a mogu mislit kak je kad tvoje dijete. 
    Ita jaooo da bar spava kao ja, moze i ko muz, on je isti ko ja u tom 🤣
    I za kraj moram ovu sliku s vama podjelit jer je meni genijalna 

    Tak frajer sjedi

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Macor je super. Sve te kiflice/ keksici se moraju vadit tren dok požute jer za cas se prepeku. Meni je zadnja tura mrvicu tamnija bila… :(  

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hahahahaha koji mudonja 😂 taj u zadnje vrijeme bas ima potrebu da se istice 🤣 bit ce zanimljivo 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Da istina, sekunda je dovoljna da zagore. 
    Ma frajer osjeti da uskoro nece bit glavni u stanu, 100%. A prdi cijeli dan, ne znam koji mu je.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Hahahahaha koji mudonja 😂 taj u zadnje vrijeme bas ima potrebu da se istice 🤣 bit ce zanimljivo 🙈


    Slazem se 😂
    Katuska bit ce ti zanimljivo 😉.
    I da,  i tete su bile jako emotivne. I zapravo veliki respect tetama i sto su toliko s njima radile,  sto su sr odvazile uopce ih prijaviti,  s obzirom na kaos i guzvu tamo i znale su da ce tak bit,  a da ne pricam o tome i da su na to potrosile i pola svog slobodnog dana. Mislim i inace ih jako volim,  a danas su mi postale jos draze.
    Bem ti trudnicu,  evo sam se opet rastulila. 😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Primjetila sam da cesto pisete kako uredjujete djecju sobu..vi planirate da beba sama spava u odvojenoj sobi??

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.