Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ajmeeeee
    Volim macke,  volim sve zivotinje,  al od ovog bi i meni pozlilo 😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Jos je macka bila neka ful stara i zgoljava i nekako je sugavo izgledala…
    Kad sam starcima to ispricala nakon x godina smijali su se ko ludi jer znaju koliko sam gadljiva na takve stvari

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Kaktus isuse boze, volim pixia stvarno jako, ali ovo je bolesno🤣 nije ni cudo da nisi cat person. 
    Ma za njega to svi kazu, macak je bas cudo🤣
    Kad smo kod djece iz vrtica, bilo mi je najgore kad se deckici odvikavaju od pelena, i jedan mali uvijek kad se probudi pisa mu bila gore i kad je iso piskit to je spricalo na sve strane🤣🤣 ja nisam htjela sa svojom rukom usmjeravat a on nije kuzio kak da ga usmjeri, sou😂 onda sam morala sa svojom rukom njegovu uzet i namjestat🤣 ma joj preslatka su ta djeca, tjesi me sto jako puno toga znam oko njih, ali mislim da kad dobijem svoje da je to ipak druga prica

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Kaktus isuse boze, volim pixia stvarno jako, ali ovo je bolesno🤣 nije ni cudo da nisi cat person.
    Ma za njega to svi kazu, macak je bas cudo🤣
    Kad smo kod djece iz vrtica, bilo mi je najgore kad se deckici odvikavaju od pelena, i jedan mali uvijek kad se probudi pisa mu bila gore i kad je iso piskit to je spricalo na sve strane🤣🤣 ja nisam htjela sa svojom rukom usmjeravat a on nije kuzio kak da ga usmjeri, sou😂 onda sam morala sa svojom rukom njegovu uzet i namjestat🤣 ma joj preslatka su ta djeca, tjesi me sto jako puno toga znam oko njih, ali mislim da kad dobijem svoje da je to ipak druga prica


    Jaaaao da ta muska zapisavanja su vrh.
    Znas koliko me Maksim puta ujutro zapisao? Znaci dignem se,  spremim,  dignem njega i ono spava na pola,  pa ga drzim za glavu da se ne prevrne sa skoljke. I uvijek mu je pisek gore i tocno pisa lik kroz rupu izmedju skoljke i daske. I sve po meni 😂😂😂😂😂
    A dok je beba bio majko mila 😂😂😂😂 cim skines pelenu to pisa zivota ti na sve strane. Mi na kontorli kod doktora,  dijete stavljas golo na vagu. Sestri otvorena kartoteka pokraj vage,  a moj Maks vodoskok drito u kartoteku. Toliko o muskom pisanju 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Hahahha jaooo🤣 nosim curku😅😅😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Hahaha,
    Sto ste me nasmijale, hahah, kad dijete povrava u tanjur i ova Kaktus prica, hahahah

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Mono ja isto sređujem dječju sobu al ne da bi beba bila odmah u njoj..naša soba je mala..odn nije tako mala nama je dosta al kindač ne stane u sobu pored kreveta jer ne mogu do ormara..zato sam i kupila noonu jer je mala i na kotacice i navecer ne trebam u ormar i moze biti pored mene a kroz dan krevetic mogu otfurat u djecju sobu..a morala sam i kupiti ormar i odmah sam uzela veliki jer nemam kamo sa stvarima za bebu jer su nasi pretrpani tako da dječja soba je za ormar i prematalicu i kolica i sve njene stvari a spavat ce s nama u sobi do određene dobi..

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!!!! Pare ,pare na sunce 😂 
    Panda gdje si?? Kako se nisi ukljucila u jucerasnju raspravu blata, pisa i macki hahaha bas sam cekala da ti nesto izvalis 😁 Jao molim te boze Proudy i meni curice, ona je vec bila dosta popisana a ja neznam kako cu to, amen! Hahahaha Jao spavam jos dva puta i onda pregled, jedva cekam!!! Jos bolje radimo 4 dana i onda bye bye, na odmor ja i moja beba, zasluzile smo! 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jutro
    Znaci Kate macak prdi ko i ja ahhahaha znaci jucer kod mene bura hahahaha ludilo, muz se iselio… 
    Mono ne planiram sigurno prvih 6 mjeseci da sama spava, ali moja spavaca je premala, vec mjerimo kako cemo okrenut krevet da stane krevetic. Ali prekodana mislim vozit krevetic u njenu sobicu… i tamo imati njen ormar i ono cudo sto se presvlaci, il na susilici. 
    Mama kaze da nikad nije popila kafu bez blata, kaze ti bi se ublatnjavila cim bi ja pristavila vodu ahhaha a dusa.
    Aj kaktus daaaaaaaaaaaj lazes oj odoh i ja povracat hahahha
    Poanta, budi dobar u skoli…sjedi đe si hahhaa
    Daaaaaaa radimo 4 dana i bjezimo fijuuuuuuuuuu…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Cure, dobro jutro…
    Nadam se da ste se sve naspavale i da stw dobro. 
    Mi smo vam planirali malu isto prebacit u njenu sobu s 6-7 mjeseci, ali ona je i dalje s nama u sobi. Zapravo je puno bolje spavala na pocetku i onda tako negdje u tom periodu kad smo htjeli se pocela budit i po 10 puta i cicu trazit, a nije bila spremna za ukidanje nocnog podoja nit sam ja smatrala da ce joj to koristit, a iskreno ustajat i ici u njenu sobu i tamo ju dojit pa vracat u krevetic pa se ja vracat u sobu i tako u krug, nije mi padalo na pamet, srusila bi se valjda 2 noc. 
    Tako da racunajte da su vam svi planovi s bebama vrlo klimavi i morate biti fleksibilni, osim ako ste jako jako jako odlucne i cvrste. 
    Jedina stvar koje se drzim otkako imam bebu je ono da nikad ne reci nikad… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.