Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Evo vice NE!
    Ja mislim da on ima problem s tim sto vecinu tih kako on kaze obicnih imena povezuje s nekom osobom koju je poznavao i ak mu se ne svidja ta osoba, mos ga jebat 😂😂😂😂😂
    Sutra cu pocet pisat na papir kaj mi pada na pamet. Vec vidim da ce mi sve skrizat kad dodje doma s posla 😂😂😂😂


    IVANO
    VITO
    KARLO
    DALIBOR
    VIKTOR
    NENAD
    DORIAN
    KRISTOF
    PAVO
    LEON
    NANDO
    FRAN
    MATEO
    IAN
    IVICA
    MILI
    GUSTAV
    VITO
    MIHALO
    MIHAEL
    GABRIJEL
    DAVID
    DRAGAN
    MARTINO
    VINCENZO
    LUCIANO


    [lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Poslužite se,čoko-cimet poderanci


    [lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    DOBRO VAM JUTRO!


    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Spremim se i idem na OGTT, a vec sam i gladna i zedna :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Dobro jutro
    Sta mislite da li ce ovo KATUSKA danas procitati? do 15 sati po mogucnosti :)
    Mama gledala neke jastuke, jorgan i posteljinu za bejbi i kao ispalo bi je 100E, de rekoh zeno ima u Lidlu sad akcija, pa Katuska reci mi kako ti izgleda posteljina. Mama je galamila nemoj da bi kupila onu krepanu….eh krepana posteljina je krep….tako da valjda nije krepana .
    govori ej kakve su prije bile posteljine, spavas ispod ko beba. Pa normalno kad je sva gruba i ustirkana kao cisti pamuk, nedo Bog okrenut se u noci, odmah ti ostanu ogrebotine…
    Pa eto Katuska javi do 15 da li ima smisla ici u Lidl :D
    Jer moram kroz grad… a guzva bude kao da je Milano :S
    Student sretno :*

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    JUTRO Palcicaaaaaaaaaaa :* 
    ja bih s tobom imala 1000 kg hahahahha
    ja nama samo nesto slatko ispecem kad neko treba doci i kad je rodjendan ahhahaha nismo bas ljubitelji, i jos pazimo oboje na liniju :D

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    ita i zrinchy cokolino ne volim…kako takodjer, sve te slatke napitke :D

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Kakaooooo

    [lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    panda102

    Dobro jutro
    Sta mislite da li ce ovo KATUSKA danas procitati? do 15 sati po mogucnosti :)
    Mama gledala neke jastuke, jorgan i posteljinu za bejbi i kao ispalo bi je 100E, de rekoh zeno ima u Lidlu sad akcija, pa Katuska reci mi kako ti izgleda posteljina. Mama je galamila nemoj da bi kupila onu krepanu….eh krepana posteljina je krep….tako da valjda nije krepana .
    govori ej kakve su prije bile posteljine, spavas ispod ko beba. Pa normalno kad je sva gruba i ustirkana kao cisti pamuk, nedo Bog okrenut se u noci, odmah ti ostanu ogrebotine…
    Pa eto Katuska javi do 15 da li ima smisla ici u Lidl :D
    Jer moram kroz grad… a guzva bude kao da je Milano :S
    Student sretno :*


    Uzela sam u lidla i moram priznat oduševljena sam.Čak i za bračni uzela davno,pamuk i nije tanak


    [lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    panda102

    JUTRO Palcicaaaaaaaaaaa :*
    ja bih s tobom imala 1000 kg hahahahha
    ja nama samo nesto slatko ispecem kad neko treba doci i kad je rodjendan ahhahaha nismo bas ljubitelji, i jos pazimo oboje na liniju :D


    Nebi Pandice,dost toga bez šećera i gkutena radim,a oreferiram slano…ovo radi muža pečem jer kad rodim neču imati vremena


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.