Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Neke cure se dugo nisu javile nigdje a neke su samo tu na klokanici dok su druge samo na faceu …a neke svaki dan dolaze na oboje.
    Palčica si živa? Jučer ni glasa od tebe ?

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    ikyri

    Neke cure se dugo nisu javile nigdje a neke su samo tu na klokanici dok su druge samo na faceu …a neke svaki dan dolaze na oboje.
    Palčica si živa? Jučer ni glasa od tebe ?


    Živa sam,od kontrakcija jučer jedvo izdržala,još malo i idem na kontrolu,brojim minute i sate da vidim svoju curu🤗💕


    [lilypie.com]

  • Mancy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mene vise muci ta djeta i secer nego stitnjaca to su mi sad u trudnoci otkrili🙄

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mancy, koliki ti je šećer?


  • Mancy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ee secer mi je 6.4na tašte i oni dižu paniku…..tam su me napali da sta ja jedem i tak

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    To je dosta u odnosu na granicu…probaj se što više držati one dijete sa VV, pa ćeš vidjeti na idućem profilu
    Meni je bio 5.8, nakon tjedan dana dijete je pao na 5.2, a onda kasnije mi je uglavnom oko 4.5 taj jutarnji
    Ja sam na dijeti već preko 4 mj, navikne se čovjek s vremenom


  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Evo nas,stigli kući…moja cura raste 45cm,2300teška.
    Sakriva se opet i neda da ju se slika,glavica i dalje dole,sve ok nisam otvorena


    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Pandicaa sori nisam bila do sad na klokanici, cijeli dan okolo.. opet se farbala🤣🙄
    Ugl posteljina iz lidla je mrak, pogotovo ona kad bude kao onaj bio pamuk, ta je predivna, al super su i ostale 100%pamuk. A jastucic i poplun je bas dobar, mekani. Mislim da stvarno ne treba kupovat neke skupe, ove su fakat dobre, a nisu kinesko sranje

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Palčica0306

    Evo nas,stigli kući…moja cura raste 45cm,2300teška.
    Sakriva se opet i neda da ju se slika,glavica i dalje dole,sve ok nisam otvorena


    Bravo!

  • Mancy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Probat cu s tom djetom…..a kakva je to posteljina za bebe neka ili ????

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.