Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    Evo ja cu otvoriti temu !!!!!! Mozda mi to donese srecuuu ovaj put !!!!
    Pusa

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Drage cure,
    Evo ja cu otvoriti temu !!!!!! Mozda mi to donese srecuuu ovaj put !!!!
    Pusa

    Hvala :) Želim ti sretnu trudnoću  i zdravu bebicu u proljeće. Kad ti je termin? I što se dogodilo prije?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    ikyri

    mono1111

    Drage cure,
    Evo ja cu otvoriti temu !!!!!! Mozda mi to donese srecuuu ovaj put !!!!
    Pusa
    Hvala :) Želim ti sretnu trudnoću i zdravu bebicu u proljeće. Kad ti je termin? I što se dogodilo prije?


    Hvala ! I ja tebi takodjer !
    Imala sam 3 spontana, ovo mi je 4.trudnoca iz IVF.

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Bš čitam malo, trombofilija, uzimaš heparin… drži se, pokušaj mislit pozitivno. Ja imam curku od godinu i pol koja je došla iz prvog pokušaja, porod je bio noćna more, završila na kiretaži 2 mj nakon, vučem neku infekciju od tad ali brisevi su svi uredni, sad sam 7tj. trudna, imala sam jake grčeve oko 5 tj, imam mali hematom ništa ozbiljno. Si možda neke medicinske struke?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Bravo Monoooo! Drago mi je da si optimistična :)
    Evo i ja se pridružujem temi, danas 7+4. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikiri,
    Nisam medicinske struke ali spletom okolnosti radi svega sto mi se izdogadjalo naucila sam o puno stvari, najsretnija bi bila da nista ne znam i da mi je ovo prva T…termin bi mi bio 10.04.
    Kakvu infekciju vuces? Urinarnu? Brisevi ok?? Tek nakon dva mjeseca se vidio ostatak posteljice???? Jesi nakon kiretaze dobila antibiotik?
    Normalni su grcevi, ja sam imala jakeeee par dana u drugoj T…i smirilo se.
    Ja sam sad u 4 tj tek, prokrvarila sam bila vec 6 dan nakon transfera, mislila sam gotovo je, ali beta raste !
    Tetaaaaaa, cmok !!!!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Da 2 mj nakon zaostala posteljica, nešto sam imala lohije dulje pa sam imala jače krvarenje pa sam sve to malo ignorirala. To je sve bilo ne toliko obilno, jedva pun uložak cijeli dan. Nakon toga je stalo sve na par da i onda prolom, curilo je iz mene. Došla na pregled dobila ergometrin 3 dana, bolovi i grčevi 3 dana, izašla većina, na pregledu zadovoljni svi kažu izacice mali komadic sam jer nije prokrvljen i sve izgleda uredno. Nakon 7 dana prolom, krvi koliko hoces i naravno kiretaža, dok sam bila na kiretaži mala mi se osipala na formulu pa sam taj dan i kod pedijatrice stajala 1h i drugi dan pnovno krvarenje i ponovno ergometrin 3 dana. A porod da ne pricam, 2 tj prenjela, 5 dana u bolnici, 4 gela, ona zamotana u pupčanu(saznala tek kad se rodila), panika padaju otkucaji, ja se nakon 4 gela otvorila jako brzo, dali mi epiduralnu 30 min prije poroda tako da samo tad nisam nista osjetila, prerezali mi neku arteriju epiziotomijom pa shvatili tek 30 min nakon, pa sam izgubila puno krvi, šivanje 1h jer nije stalo krvarit, nisam sjedila mjesec dana, a 2 tj sam jedva stajala. Ali  super je curica, ona je odmah vristala i bila roza, cicala odmah ko luda… ja sam došla na sebe tamo nakon 3. mj. i sve skupa očito nije bilo toliko strašno kad me evo ponovno… spremna ponoviti sve :) Dobila sam venski antibiotik nakon kiretaže, kasnije sam još bila na klavocinu 10 dana zbog urinarne. Sad imam žuti sluzavi iscjedak bez mirisa, brisevi su negativni ali papa test mi je prekriven leukocitima… Bila sam i na antibioticima nedavno jer me pas ugrizao… sad cu još probat s vaginaletama. Briseve su mi radili 2x jednom skupa s papom i nije bilo patoloških bakterija, tako da je poremećaj normalne flore vjerovatno uzrok, moguce streptokok, nadam se da ce se to nekako normalizirat. Mono koliko si imala embriotrnsfera…jedan ili više?

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Isprike na tekstu. Mala mi lupa po kompu, mobitelu, stalno u centru pažnje

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ajme mono 😍 neka ovaj put konacno bude sve u redu! 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mincica

    mincica

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Evo i ja se pridruzujem proljetnicama danas sam 7+2 😊
    Cestitke cure i sve najbolje…tuzno citati i moja je prva trudnoca zavrsila kiretazom al evo vec druga beba na putu(kcerkica ima nepunih 13 mj)…Sretnoo

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.