Prevlačenje kožice kod dječaka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    moj trogodišnjak se sam navlači (i kad treba i kad ne treba.. ) kod kupanja pogotovo.. ne žali se, dapače  od prije god dana se da skroz kožica povuć

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • @ivana@

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    dakle mi prevucemo kozicu preko pise bez problema… malac ima 7. mjeseci al me zanima za glavic mu je priljepljeno 2/3 kozice samo je 1/3 se odvojila odnosno odljepila i tako je vec mjesecima… pedijatrica nije niti pogledala… moze koji savijet ili iskustvo jer neznamo da li je to dobro ili ne…

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Mi smo počeli skroz rano prevlačiti kožicu s možda 2-3mj tako nam je savjetovala pedijatrica,obavezno kod kupanja i presvlačenja.I ona na svakom pregledu prevuče kožicu da vidi. Nekad kad to neradim dan dva se zna malo zalijepiti zato i je važno to raditi,isto mali ima 7mj,ja mu to neradim kod presvlačenja jer me strah,ali mu zato tata prevlači navečer kod kupanja! I ja sam mišljenja da je bolje početi što prije,lagano i pomalo svaki dan,nego kasnije pa na silu!

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Nadam se da će se naći koja mama da mi odgovori. Imam dvije kćeri i sad malog sina od 2 i po mjeseca. I jučer sam primjetila da mu je vrh pišana crven. Kako nemam iskustva s pišanom jer sam imala dvije curke to me malo uplašilo. Odlučila sam povući kožicu da vidim da nema možda unutra nekih nakupina koje izazivaju upalu. I tako je i bilo. Bilo je dosta nečeg bijelog što sam lagano uklonila štapićem za uši. E sad, jesam li ispravno postupila i trebam li možda stalno tako čistiti? Do sad se nisam ni sjetila pitati ni patronažnu ni doktora za čišćenje pišana jer nije bilo problema. A sad me ovo zabrinulo i ne znam ako se crvenilo ne povuče da li da idemo doktoru? Maleni nije plakao dok sam mu to čistila pa ga valjda onda ni ne boli jer inače je plačko i plače za svaku sitnicu- pravo muško od rođenja!

    [lilypie.com]

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Nadam se da će se naći koja mama da mi odgovori. Imam dvije kćeri i sad malog sina od 2 i po mjeseca. I jučer sam primjetila da mu je vrh pišana crven. Kako nemam iskustva s pišanom jer sam imala dvije curke to me malo uplašilo. Odlučila sam povući kožicu da vidim da nema možda unutra nekih nakupina koje izazivaju upalu. I tako je i bilo. Bilo je dosta nečeg bijelog što sam lagano uklonila štapićem za uši. E sad, jesam li ispravno postupila i trebam li možda stalno tako čistiti? Do sad se nisam ni sjetila pitati ni patronažnu ni doktora za čišćenje pišana jer nije bilo problema. A sad me ovo zabrinulo i ne znam ako se crvenilo ne povuče da li da idemo doktoru? Maleni nije plakao dok sam mu to čistila pa ga valjda onda ni ne boli jer inače je plačko i plače za svaku sitnicu- pravo muško od rođenja!

    Meni je ped. rekla da svaki put kod kupanja povučem kožicu koliko ide i očistim to bijelo što se nakupi.

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    da Marlameri,moras to cesto cistit jer se skuplja krema sto ga mazes po guzi,puder,ako ga pustas golog bez pempe onda i sitne dlacice tkanine.nista strasno,samo cisti i obavezno lagano povlaci kozicu svaki put kod kupanja,koliko ide.

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Nadam se da će se naći koja mama da mi odgovori. Imam dvije kćeri i sad malog sina od 2 i po mjeseca. I jučer sam primjetila da mu je vrh pišana crven. Kako nemam iskustva s pišanom jer sam imala dvije curke to me malo uplašilo. Odlučila sam povući kožicu da vidim da nema možda unutra nekih nakupina koje izazivaju upalu. I tako je i bilo. Bilo je dosta nečeg bijelog što sam lagano uklonila štapićem za uši. E sad, jesam li ispravno postupila i trebam li možda stalno tako čistiti? Do sad se nisam ni sjetila pitati ni patronažnu ni doktora za čišćenje pišana jer nije bilo problema. A sad me ovo zabrinulo i ne znam ako se crvenilo ne povuče da li da idemo doktoru? Maleni nije plakao dok sam mu to čistila pa ga valjda onda ni ne boli jer inače je plačko i plače za svaku sitnicu- pravo muško od rođenja!

    na RODA-inoj stranici ima jedan jako lijepi i poučni članak o kožici muškog spolovila. mi svom sineku poslije kupanja na gazicu stavimo malo ulja, kožicu povučemo onoliko koliko ide i lagano počistimo. nema brige čak i ako je vrh te kožice malo crvenkast, dokle god nije upala ili nešto slično.

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Evo me opet da podijelim iskustvo. Od kad sam zadnji put pisala kad je malac bio 2 mjeseca redovno sam čistila pišu svog mališana kao što ste i savjetovale. I evo sad u nedjelju dok sam ga kupala i išla očistiti vidjela sam da je glavić ljubičast što me uplašilo. Jučer smo odmah išli doktoru- opće prakse jer kod nas nema pedijatra i rekao je da je to upala i dobili smo plymicol i antibiotik. Danas sam ga počela mazati i sad mi izgleda još gore i sad ga i boli jer plače, a do sad nije. Doktor je rekao da mažem glavić tako da povučem kožicu. Grozno mi je to i žao mi ga je. Čak sam se i rasplakala jer se bojim da se nešto ne zakomplicira. I da nešto krivo ne napravim. Jel imala koja od vas slično iskustvo?

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Jel mu dr napravio ikakvu pretragu isim pregleda okom prije davanja antibiotika?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Evo me opet da podijelim iskustvo. Od kad sam zadnji put pisala kad je malac bio 2 mjeseca redovno sam čistila pišu svog mališana kao što ste i savjetovale. I evo sad u nedjelju dok sam ga kupala i išla očistiti vidjela sam da je glavić ljubičast što me uplašilo. Jučer smo odmah išli doktoru- opće prakse jer kod nas nema pedijatra i rekao je da je to upala i dobili smo plymicol i antibiotik. Danas sam ga počela mazati i sad mi izgleda još gore i sad ga i boli jer plače, a do sad nije. Doktor je rekao da mažem glavić tako da povučem kožicu. Grozno mi je to i žao mi ga je. Čak sam se i rasplakala jer se bojim da se nešto ne zakomplicira. I da nešto krivo ne napravim. Jel imala koja od vas slično iskustvo?

    na temelju čega je on zaključio da je to upala??

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.