Prvi koraci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nata :*

    nata :*

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage mame..Imam curicu koja je dns napunila 14 mj i još uvijek samostalno ne hoda.Znači uz pomoć jedne ruke ide al ne želi se još sama pustit,nije dovoljno čvrsta.Inače je jako bistra,sve razumije i brzo pamti.Počinjem se bojat da nešto nije u redu s njom il je samo lijena..Molim savjet,da li da idem ortopedu s njom il još čekam? Hvala vam

    razmažena:P

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Nije ništa neobično da dijete od 14 mj još ne hoda. Koliko sam ja čitala do 18 mj se smatra normalnim i ne mora značiti nikakav problem. Moj je prohodao s 13,5 mj, iako je s 11 mj hodao uz namještaj i bio dosta čvrst i svi su govorili, evo sad će prohodati. Tek s 12,5 se prvi puta pustio i napravio par koraka i slijedećih mjesec dana ništa. Ako ipak mislite da nešto nije u redu, posjetite pedijatra pa neka vas uputi dalje, ali ne mora značiti ništa, kad bude spremna, prohodat će.

  • Avatar nata :*

    nata :*

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Joj hvala vam.. nadam se da bude.A stalno slušam rodbinu i njihove komentare kao kako to da još ne hoda,pa da uopče nije čvrsta,možda ima neku bolest i tako to…počinju me plašiti da nešto stvarno nije u redu s njom

    razmažena:P

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nije to ništa čudno, pogotovo ako dijete puza, nekad kasnije prohodaju jer su sigurnija i brža puzajući. Moja mlađa je s 13 i pol tek samostalno na kraće relacije prohodala, a starija je na prvi rođendan trčala da ju nismo mogli uhvatit :D Sve je to individualno. Ako hoda, a radi sigurnosti koristi ruku, nije to niš strašno

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje drage mame,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]    
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]    
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Bez brige moj kao i vaš hoda uz držanje za ruku točnije prst … Sigurniji je… Ali puno puže, pa mu se ne da. Ne zabrinjavam se, kada bude trebalo hodati će već

    [lilypie.com]

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    draga Nata nemojte se brinuti. moj stariji je prohodao sa 12 mjeseci, a mladi sa 14. sa 13 mjeseci sam bila kod fizijatrice (isto su me svi stalno pritiskali s time kako ne hoda) koja je rekla da je sve u redu, da je normalno da djec prohodaju do 16 mjeseci. sad ima 16 mjeseci i blago receno je nezaustavljiv :) 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.