Radi se o mozda pocetku trudnoce 😁

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rekic.redzina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zdravo ja sam Redzina,zanima me 8 mj sam u braku imam 21 godinu i jutros kad sam ustala kao par kapljica kao da sam dobila,kasnije tokom dana kad sam isla u wc nije bilo nista ali jucer i danas kao da me bole u donjem djelu leda kao pred ciklus iako mi tako nikad nije bilo.Inace cim me zaboli i dobijem ciklus malo sam se udebljala i sa strane me bole grudi kao kad trebam da dobijem pa jel mi tko može reci jel to neki znak trudnoce hvala 💕💞

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Moze i ne mora biti. Meni u prvoj trudnoci tek kad sam otkrila da sam trudna samo uzhasno bolne grudi. Kasnije glad i osjetljivost na mirise. Koliko brojis do menstruacije ?

  • rekic.redzina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    prosli put sam imala 25.05 i jucer me pocela leda boljeti kao kad trebam dobiti jutros mi se malo pokazalo ciklus i cjeli dan nema nista neznam ne kuzim se puno u vezi toga zato pitam vas hihi a inace uvjek donije dva dana ili dan prije npr danas sutra treba da dobijem a cudno mi za ovo danas i jucer ija bas puno jedem u zadnje vreme i svekrva mi kaze malo si se udebelila hihi 💞💕

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Strpi se jos malo. :)  i sama sam u iscekivanju pa znam kako ti je. Ako ne dobis kroz 4 dana kupi test ;)

  • rekic.redzina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    bit ce akobogda i u mene i u tebe hvala puno 💕💞

  • rekic.redzina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    a i da spomenem trosila sam femi san A 3 ipo kutije popila preko mjesec dana pila 🙂💝

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Kod mene se ne radi o trudnoci ipak. Stigla baba roga 🙄 idemo pokusavat dalje… :) :)

  • rekic.redzina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    i u mene stigla baba roga 😲😁

  • andrea2810

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao curke evo da s vama podjelim moj slucaj  
    Trebala sam dobiti mengu danas ali jucer sam imala smeckasti iscjedak oko 2 poslijepodne i do  jucer navecer je sve prestalo . Danas nista  gacice ciste i mislim se mozda je lazna menga i kupim test uradim veceras poslijepodne kad ono svjetla crtica +☺️☺️
    Sutra zovem kucnog doktora da potvrdi + 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.