Raspored obroka s 13 mjeseci i dalje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Drage moje zanima me kakve obroke jedu vaši mališani od 13. mjeseci pa dalje…
    Naš raspored je ovakav (imamo tek 1 zub pa sve miksamo):
    oko 7 ad mlijeko (ne uvijek ovisi kad se probudi)
    oko 10 voćna kašica s sirom ili samo voće
    u 13 ručak povrće, meso, riba,riža, pašta…
    u 16 jogurt
    u 19 neki lino…frutolino, čokolino….
    oko 21,30  ad mlijeko……

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Bez obzira što nema još zubiće, netreba većoj bebi miksat nego kuhano gnječit tako da počne upotrebljavati mišiće usne šupljine i da uči žvakati, a na taj način će i ljepše izgovarati u kasnijoj dobi.
    Moje su isto imale sličan raspored, možda čak i isti, a za večeru sam im znala neki rižoto, juhicu s povrćem i tako. Jer u biti ni jedna nije htjela jest razna lina, čak ni sad :D

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje drage mame,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]    
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]    
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Odmah nakon buđenja između 7-8 h… Popije bočicu AD… Oko 9-10  nešto tipa sir, vrhnje, jogurt, jaje, kukuruzni kruh… Ručak 13-14….uglavnlm sve što je na našem meniju samo sa manje začina, 17-18 voće… 20-21žitna kašica 

    [lilypie.com]

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    moj decko ima 16 mjeseci, prije mjesec i pol je prestao sisati i nije prihvatio bocicu nakon toga. tako da mi ujutro oko 9 pojede kruha sa sirkom ili marmeladom i casu mlijeka, zna u setnji pojesti neku vocku, u podne mu je rucak i jedu mi vecinom sto i mi taj dan, oko tri i po jogurt i vocka i oko 7 vecera. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.