Slatka tajna: Treba li ljudima otkriti ime bebe prije rođenja?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Ma šta ima veze, ionako će saznat kad se rodi 😂😂

    💙 E 👶🏼 2018. 💙

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Mi već sad imamo par ideja za ime. Konačnu odluku ćemo donijeti kad se bebica rodi i kad je vidimo. Mislim da će nam to olakšat odluku kad vidimo bebicu. Al ako se netko odlučio za ime ne vidim razloga zašto bi to tajio.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • josipiana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zovite to praznovjerje ili ne,ali imena nisam  otkrivala.Jedino sam naglasila djedovima i bakama da nece biti dato po njima.

  • wadoran

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    My companion is making $77 hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10258 by simply telecommuting with program he uncovered on the web. This is the thing that he does… Give it a shot yourself… Visit Now…

  • wadoran

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    • My companion is making $77 hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10258 by simply telecommuting with program he uncovered on the web. This is the thing that he does… Give it a shot yourself… Visit Now… https://bit.ly/39JrDqt [bit.ly]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.