Razmjena robice ili prodaja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Anjitos


    Sretna mama za koga su slafanderi i koji broj?! :)

    ima i muških i ženskih i univerzalnih i većih i manjih, ovisi kakva ti vel treba?
    oprosti šta nisam prije odg, nisam bila baš tu.. mogla si poruku poslat na profil.. 

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    matea024


    Pozdrav, sunday morning m.. moze slike na mail? mateakomusar@gmail.com
    Potrebne su mi bas te velicine

    poslano :)

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Prodajem robicu, jakoooo očuvanu, robicu nosio samo moj miš :) Evo linka sa slikicom i cijenama ispod. 

    http://mojekrpice.hr/items/odjeca/2192073/lot-robica-za-bebu-56-62-68-jaknica-gratis [mojekrpice.hr]

  • Avatar Diči

    Diči

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    ja prodajem odjeću i obuću od curica i dječaka vel.74-116…te neku opremu sve u linku ispod
    http://www.njuskalo.hr/korisnik/dijanai [njuskalo.hr]

    Think pink

  • lanna

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamama i onima koje će to tek postat. zanima me jel ima ko robicu za curicu od 5 mj da prodaje ili poklanja mjenja ili što god već jer nažalost nismo mogli otići na bebinjak koji je bio sad 25-og.

    lanna

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    sunday morning mommy


    Evo, imam i ja dosta stvari. Veličine su 50, 56 i 62, nekoliko 68 - iako je robica za dečka, ima i univerzalnih stvari.
    Većina je kupljena u C&amp;A, H&amp;M-u i odlično je očuvana.Nekoliko pari malih cipelica. Jaknice i vestice. Većina stvari kupljena je nova i samo ju je on nosio. Cijela hrpa odjeće za 100 kn. Ako netko želi, sve mu poslikam i pošaljem u poruci ili na mail.
    Također, ima MAM duda - nova, dobili smo ju na poklon, a nama je super naša NUKova - simboličnih 10 kn.
    Također imamo puuuno novih, neotvaranih igrački koje smo mu odlučili ne davati - cijena po dogovoru.

     Bok, Trazim zimske stvari za decke pa ako bi mogla dobit slikice bilo bi super. Ugl mi trebaju jaketice i tutice ali mozda i jos ponesto. Naravno ako nije sve vec prodano.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    prodajem kolica Kunert 3u1 VIP,koristena 4 mjeseca,jako ocuvana,pod garancijom. 
    boja crno-bijela.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Tina0208


    prodajem kolica Kunert 3u1 VIP,koristena 4 mjeseca,jako ocuvana,pod garancijom. 
    boja crno-bijela.

     Može slika i cijena.. 

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Švrćo


    Prodajem robicu, jakoooo očuvanu, robicu nosio samo moj miš :) Evo linka sa slikicom i cijenama ispod. 

    http://mojekrpice.hr/items/odjeca/2192073/lot-robica-za-bebu-56-62-68-jaknica-gratis [mojekrpice.hr]

     Kada kliknem na link ne otvara mi nista za bebe? Jesi mozda vec prodala sve?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    leptirica


    Tina0208


    prodajem kolica Kunert 3u1 VIP,koristena 4 mjeseca,jako ocuvana,pod garancijom. 
    boja crno-bijela.
     Može slika i cijena.. 

    daj mi ostavi mail pa ti posaljem slike.. cijena 1500 kuna za klokanice..

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.