Recept za omiljenu kašicu vaše bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abespoepe

    Abespoepe

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    2 Petit keksa,pola banane i jedan mali dukatino..moja malena uziva u tome..a moze se spremiti i kuhana mrkvica,malo se polije sa tom vodicom u kojoj se kuhala da ne bude previse suho..:-)

  • Avatar magela

    magela

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naribana jabuka,vilicom zgnječena banana i 2 petit keksa naribana i MLJAC

  • snowwhite

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    kombinacija jabuke i mrkvice i na to jedna doza friškog toplog mlijeka ravno iz cicke :-D

  • jojo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    kuhanu i oguljenu jabuku izmiksat i u nju izmrvit 2 petit keksa. kad keksi omekšaju onda se sve skupa izmiksa da bude ravnomjerno kašasto.

  • Avatar didimihoko

    didimihoko

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja bebica obožava povrtne kašice a najdraža joj je sa mrkvicom,krumpirom,palentom i korabicom sa par kapi maslinovog ulja….:)

  • jaca331

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mojem malom je najdraža kombinacija jabuke, kruške, petit keksića i banane! Sve skupa zgnječeno ili smiksano štapnim mikserom. To mu je nekako omiljeno, a zaista je fino (mama isto voli pojesti ako što ostane )

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Moj je najviše volio ove:

    -kašice s pire krumpirom, onda si sve mogao ubacit
    -kašice s palentom i sirom/ jogurtom/ povrćem ili voćem ( npr.ribana jabuka s cimetom)
    -sve kombinacije s kuhanom i miksanom rajčicom pa politi po pireu, riži…
    -od početka mu uz povrće stavljam maslinovo ulje,a voće ne šećerim
    -juhe obožava, već je prije prve godine (sad ima dvije) znao popiti vodicu u kojoj se kuhalo povrce

  • Avatar Stina2

    Stina2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Već je prošlo dosta vremena otkako je moj sin jeo kašice, a budući da čekam novog bebača, prizivam svoje sjećanje.
    On se davio u voćnoj kašici:
    - preliti ražene pahuljice vrućim mlijekom (može i vodom) i ostaviti da malo odstoji i razmoći se
    - umiksati štapnim mikserom jabuku, bananu i žlićicu zamrznutih borovnica (imala sam domaće iz Gorskog kotara)
    Količine mi je teško navesti jer sam to uvijek radila odokativno. Napravila bih nešto veću količinu i uživala u ostacima koje nije uspio pojesti.

  • lidijatrbara

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    omiljena kašica mog djeteta je: u blender staviti 1 bananu, šaku malina i pola čašice jogurta. sve to izmiksati. Dobar tek!!

  • isollea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Koliko odličnih ideja :) Moja mala dalmošica najviše voli krumpir, blitvu i kapulu, sve smiksano zajedno :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.