Robica za zimske bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Curke pozdrav, nova sam ovdje pa se unaprijed ispricavam ako ova tema vec postoji a ja ju nisam pronasla..Ukratko da objasnim ovo mi je prva trudnoca, nemam koga pitati osim vas ovdje. Pocela sam kupovat robicu za bebe i ne znam ni otprilike koliko mi treba cega, mislila sam naruciti sve preko interneta jer je isplativije ali ne znam ni koju velicinu da narucim, takodjer se pitam posto trebam u 12 mjesecu rodit da li da narucim samo zimske stvari ili odmah i ljetne, iskreno muz i ja smo imucni ali ne zelim bezveze skupo placati i bacati novac na robicu koju ce mali prerasti nakon mjesec dana..Gdje vi svojim bebacima kupujete robicu? Gdje se najvise isplati? I na sta trebam obratiti paznju kad kupujem?

    Hvala vam svima unaprijed 😊😊

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    ana_anci95

    Curke pozdrav, nova sam ovdje pa se unaprijed ispricavam ako ova tema vec postoji a ja ju nisam pronasla..Ukratko da objasnim ovo mi je prva trudnoca, nemam koga pitati osim vas ovdje. Pocela sam kupovat robicu za bebe i ne znam ni otprilike koliko mi treba cega, mislila sam naruciti sve preko interneta jer je isplativije ali ne znam ni koju velicinu da narucim, takodjer se pitam posto trebam u 12 mjesecu rodit da li da narucim samo zimske stvari ili odmah i ljetne, iskreno muz i ja smo imucni ali ne zelim bezveze skupo placati i bacati novac na robicu koju ce mali prerasti nakon mjesec dana..Gdje vi svojim bebacima kupujete robicu? Gdje se najvise isplati? I na sta trebam obratiti paznju kad kupujem?

    Hvala vam svima unaprijed 😊😊


    Za pocetak ti treba 5-6 bodija br 50-56, par hlacica, carapice, kapica kad cete ici van, odjelce za ici van i/ili dekicu da zamotas bebu.
    Ako kombiniras kratke bodije i majice dugih rukava onda i njih par komada. Sve ovisi kako i je spretno. Ako ce vam biti toplo u stanu jednostavnije je obuci bodi dugih rukava i hlacice, bar sam ja tako..
    Djecja odjeca je meni najkvalitetnija u c&a, h&m-u, lidlu. S tim da lidl ima za broj vecu odjecu, npr ono sto pise 62/68 je zapravo 74 u c&a..
    10tak tetra pelena ce ti biti dosta, ja sam kupovala u konzumu od Lola-e.
    Uzmi u obzir velicinu bebe, ja sam za drugo dijete pripremila odjelce za iz bolnice br 50, a on se rodio sa 53 cm tako da to odjelce nije ni nosio, odmah je bio u robici 56.
    Od ostalih stvari se meni dobro pokazala obicna komoda (ne one namjenjene bas prematanju) sa 4 ladice i gore ona spuzva za presvlacenje, curu sam gore presvlacila dok god je nosila pelene do 2 god, maloga jos presvlacim tako.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Iskreno, ja i muz smo teska golca 😂😂😂😂 
    Javice se neko od iskusnih mama i mene zanima dosta oko zimske odjece 😊

    [lilypie.com]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Hvalaa vam na odgovoru, moram zapisat to i onda u soping jer nema sanse da to sve zapamtim. 😂😂
    Toliko novih informacija i pojmova, mislim da ce mi glava puknuti. 😂

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    ana_anci95

    Hvalaa vam na odgovoru, moram zapisat to i onda u soping jer nema sanse da to sve zapamtim. 😂😂
    Toliko novih informacija i pojmova, mislim da ce mi glava puknuti. 😂


    Ako ti jos koja info treba, samo pisi..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    dea32

    ana_anci95

    Hvalaa vam na odgovoru, moram zapisat to i onda u soping jer nema sanse da to sve zapamtim. 😂😂
    Toliko novih informacija i pojmova, mislim da ce mi glava puknuti. 😂

    Ako ti jos koja info treba, samo pisi..


    Pa ubiti ne znam ni sama sta jos sve treba osim ovih osnovih stvari tipa kolica, robica, kadica i to..Tek prije 3 dana sam saznala da postoje tetra pelene, nova sam u svemu pa ni ne znam sta ne znam..Eto najiskrenije 😥

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Javi se na temu zimske bebe 2018 tamo je bas aktualna ta tema 🙃

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Moj savjet je opipat robu prije kupnje. Ja sam od puno stvari odustala kad sam ih opipala iako su 100% pamuk. Cim osjetim da mi je nekako plasticno i sintetično nema sanse da bi kupila niti obukla djetetu. Naravno ovo vrijedi ako ti je to bitno, ja sam recimo bolesna na materijale pa o tome strasno vodim brigu. 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    ana_anci95

    dea32

    ana_anci95

    Hvalaa vam na odgovoru, moram zapisat to i onda u soping jer nema sanse da to sve zapamtim. 😂😂
    Toliko novih informacija i pojmova, mislim da ce mi glava puknuti. 😂

    Ako ti jos koja info treba, samo pisi..

    Pa ubiti ne znam ni sama sta jos sve treba osim ovih osnovih stvari tipa kolica, robica, kadica i to..Tek prije 3 dana sam saznala da postoje tetra pelene, nova sam u svemu pa ni ne znam sta ne znam..Eto najiskrenije 😥


    Meni su sa prvim djetetom kolica bila odlicna, iskoristila ih maksimalno. Sa drugim sam jos pred porod dogovarala izradu nosiljke koja je stigla taman kad je navrsio mj dana, do tad sam ga nosila u marami. I tako mi je bilo lakse trcati sa starijom. 
    Za kupanje kadica i obicna voda, mozda par kapi maslinovog ulja. 
    Za guzi neku masnu kremu tipa pavloviceve ili jgl.
    Skarice za noktice, aspirator za na usisavac (spas kad su mali i ne mogu/ne znaju ispuhati nos, ja sam i sebi time cistila nos).

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Evo jos jedne mozda vazne stvari koja ovisi o bebi. Moja prijateljica ne napravila vecu zalihu zelenih Pampers pelena. Kao 1.bebi su joj totalno krivo procjenili velicinu, rekli bit ce oko 3200 g, a rodio se sa 4450 pa dio pelena nije ni iskoristila. A isto tako maleni je stalno bio osut po guzi, i bila je kod mene i dala sam joj par pelena koje mi koristimo i osip se povukao. Kad se vratila Pampersu, opet se vratio… Nekim bebama koza reagiraja na odredjene pelene, pa radje uzeti jedan paket nekih koje odaberes pa vidi dal ce bebi biti ok…. 

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.