Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Morat cu ih onda skinuti bar mjesec dana prije  a znam da sam.negdje citala da.ni negledaju na to. Zavisi gdje i kakvi se nadju u smjeni 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    MomOf2017

    Morat cu ih onda skinuti bar mjesec dana prijea znam da sam.negdje citala da.ni negledaju na to. Zavisi gdje i kakvi se nadju u smjeni


    Pitaj svog ginekologa. On/a će ti najbolje reći. 

    I ME, sad sam se sjetila… Možda si budemo i cimerice u rodilištu! Nikad se ne zna! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    MomOf2017

    Morat cu ih onda skinuti bar mjesec dana prijea znam da sam.negdje citala da.ni negledaju na to. Zavisi gdje i kakvi se nadju u smjeni

    Pitaj svog ginekologa. On/a će ti najbolje reći.

    I ME, sad sam se sjetila… Možda si budemo i cimerice u rodilištu! Nikad se ne zna!


     mozdaaaaa!!!! bilo bi super imat nekog poznatog. pa vise sam stobom tu po forumima nego sa nekom frendicom uzivo!


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, ni ja nisam svaki dan sa frendicama!  ŽIVIO FORUM! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Sta se u pulskom rodilistu za bebu treba ponjeti. Sve ili oni tamo imaju. Pelene to sigurno, robica i to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Evo ti popis
    Evo ti popis

    To su nama na tečaju dale! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Koliko sam ja shvatila, ova prva lista s popisa se nosi kad na dan kad dijete izlazi iz bolnice, a druga i treća kad ti ideš u rodilište i dok je bebač tamo!
    I me, da li je to točno?! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Koliko sam ja shvatila, ova prva lista s popisa se nosi kad na dan kad dijete izlazi iz bolnice, a druga i treća kad ti ideš u rodilište i dok je bebač tamo!
    I me, da li je to točno?!


    tocno! 


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    E, super, I me… Dobro sam shvatila… Znači, to je bio jedini put kad muž nije bio sa mnom i ja ni takve stvari ne mogu popamtiti! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Usput, I me, da li moramo u rodilište od higijenskih potrepština nositi SAPUN ili može biti i kupka za tijelo? to baš i nisam shvatila, mada planiram uzeti i jedno i drugo sa sobom….
    Koliko ručnika treba uzeti? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.