Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nismo se seksali od 6 mjeseca trudnoce, kada sam se pocela otvarati, pa mi je bilo strogo zabranjeno. A bome i poslije poroda, zbog rane, nismo sigurno jedno 2,5 mjeseca.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • krupnooka2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoči do 6 mj,poslije nismo smjeli jel sam se počela otvarati,poslije poroda uspjeli dočekat da prođe 20 dana   u drugoj isto do 6 mj,jel je kasnije  sve počelo boljet i svaki položaj je bio neizvediv ,nakon poroda čekali 1 mj,jel su šavovi stravično boljeli i to mjesecima kasnije, sad sam 6,5 mj  i
     još uvijek uživamo i nadam se da čemo do kraja…  samo je gin jednom rekao da ne smijemo zbog gljivica,ali samo dok ne završi terapija. Cure ,vi najbolje znate kako se osječate i ravnajte se prema tome….  jedino ako ne dobijete strogu zabranu od gin..

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    I onda kažu da je nama ženama lako 
    Eto ja sam u petom mjesecu trudnoće i za sada je sve u redu (da pokucam u drvo), ali bez obzira na to pazimo. Makar nisam osjetila onu pretjeranu želju za seksom koja, kako kažu napada žene u drugom tromjesečju. Dr. je zabranila odnose samo u prva tri mjeseca, što mi je bilo čudno, ali sam ju poslušala. I usput jedan savjet za trudnice koje ne smiju imati odnose: ni za što na svijetu nemojte krenuti čitati knjigu 50 nijansi sive  
    Pozz 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    venera


    I onda kažu da je nama ženama lako 
    Eto ja sam u petom mjesecu trudnoće i za sada je sve u redu (da pokucam u drvo), ali bez obzira na to pazimo. Makar nisam osjetila onu pretjeranu želju za seksom koja, kako kažu napada žene u drugom tromjesečju. Dr. je zabranila odnose samo u prva tri mjeseca, što mi je bilo čudno, ali sam ju poslušala. I usput jedan savjet za trudnice koje ne smiju imati odnose: ni za što na svijetu nemojte krenuti čitati knjigu 50 nijansi sive  
    Pozz 

     Malo sam offtopic ali cu reci samo da ju citate kad rodite :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    ProudMomy


     Malo sam offtopic ali cu reci samo da ju citate kad rodite :-)

    To sigurno, uskoro će i film biti gotov. 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    meni je takoder zabranio, kaze da moze doci do krvarenja i do pobacaja. iskreno, ne vjerujem bas da je to tako lose ako je s trudnocom sve u redu (cak mislim i da je dobro) ali moram priznati da mi nakon tih rijeci uopce vise nije do seksa 

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ja imam dojam da mi ginekolog nebi ni spomenuo ‘zabranu’ da ja nisam išla pitati koliko se još mogu seksati (pitala u 34tt tek toliko iz znatiželje)…rekao je do 36 tt, samo to, bez ikakvih dodatnih objašnjenja (inače imam urednu trudnoću)

  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja imam hematom kod pLoda pa nesmijem do daLjnjeg.. 

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    lilica


    meni je takoder zabranio, kaze da moze doci do krvarenja i do pobacaja. iskreno, ne vjerujem bas da je to tako lose ako je s trudnocom sve u redu (cak mislim i da je dobro) ali moram priznati da mi nakon tih rijeci uopce vise nije do seksa 

     
    Samo ti je dao materijala za razmišljanje. Bezveze mi je to da nas se stalno plaši. Uglavnom u trudnoći samo slušam što ne smijem jesti, raditi i sl.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Fembotica


    Ja imam hematom kod pLoda pa nesmijem do daLjnjeg.. 

    Dobro, to je opravdani razlog.Vjerujem da ti sada i nije do seksa.  Koliko još imaš do poroda? Nadam se da će sve biti u redu. Odmaraj i ne brini se, sigurna sam da će biti sve u redu s bebicom. 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.