Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Horvatko

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Klasična forum situacija. Svi daju savjete bez da su i pročitali problem. Koji dio je nejasan u mom paragrafu ”da sutra mogu, potpisao bi se ne moram seksati?” Znači nisu hormoni, nije stvar u ženi, ja jednostavno nako rođenja djeteta želim izbaciti seks iz rasporeda. Kao što sam izbacio kokain i ostale gluposti.  Samo sam htio provjeriti koliko je u društvu prihvatljiva osoba koja ne želi upražnjavati spolne odnose. Ni sa kim. Dobro je jedan mudar čovjek jednom rekao: “Seks je sport za sirotinju.”

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Procitali smo mi sto si ti napisao. Ali ne znam koliko je normalno da se netko s 32 g odrekne seksa za cijeli zivot, a da to nije povezano s necim drugim?? 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ma nek se on odrekne seksa,ali time unistava obitelj;zenu i dijete!Ima problem,ne.prihvaca problem,a navodno mu je stalo do obitelji!Nema logike!I ton pisanja….Cista hladnokrvnost!Egoizam,sebicnost….
    Horvatko Kak si mogo jebat prije rodjenja djeteta?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Cemu onda pisanje po forumu, ocigledno trazenje savjeta, kad na prvo neslaganje sa vlastitim misljenjem dizes nos? 
    Najlakse je dignut ruke i zalit samog sebe…

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ma to mu je od droge 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Horvatko

    Samo sam htio provjeriti koliko je u društvu prihvatljiva osoba koja ne želi upražnjavati spolne odnose. Ni sa kim. 


    Sigurno se nisi jedno jutro ustao i rekao - ja vise ne zelim seks - vec postoji nesto sto je dovelo do tvog problema koji trebate rijesiti.

    Lupi se po glavi i ucini nesto po tom pitanju i nemoj provjeravati prihvatljivost drustva - jer nije bitno kako ce tvoj problem biti prihvacen u drustvu,
    vec kako on utjece na tvoje najblize

  • Anto

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Došao tu da pročitam nešto pametno, na kraju gledam koliko je čiji vaginalni otvor bio rasparan tijekom poroda i užasavanje nekih seljanki kako se je moguće da je ženi do seksa, a muškarcu nije. U tvom selu sigurno nije tako, da.

  • Tajna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo moj problem. Imam troje djece dječaka u dobi 6godina djevojčicu od 3 godine i deckica od 10 mj. Ja nemam potrebu voditi ljubav iliti sex imati. Mali sisa i nakon dugog dana meni samo da je leci u krevet i spavati. Ja nisam umorna nego jednostavno nije to to. Nemam potrebu sjesti s njim i grliti se. A i ja sam osoba koja je ukočena,stidljiva. Dok sam bila trudna moralo se zamraciti da me ne vidi. Tj da ja ne vidim da on vidi kako sve raste i visi. Sad sam se udebljala stomak sve veci,grudi ( mlitave i puno) strije na se strane. A ja nula. 
    Neznam kako je drugim ženama ali ja sam na dugom postu od sexa. 
    I psihologinja isto pita mene u čem je problem ja to neznam objasniti njemu je sve privlačno na meni a ja kad se vidim uzas zgražanje na to kako izgledam. Tek mi 25 a osjecam se kao da mi je 85. 
    Lako je reći ajmo malo.  Gle čovječe ne da mi se. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.