Simptomi trudnoce prije izostanka menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Dora369

    jopa1234

    Moja ovulacija prema kalendaru od 6.do 12. i samo smo 2 puta… 06.02 i 09.02 valjda će biti dovoljno posto san citala da ostanu do 5 dana živi

    U teoriji kao i sama sto sam citala da do 5 dana prezive ali ne znam kako je u praksi kad evo toliko nas se muči da uopce dode do oplodnje, jer ne znamo kakav nam je pH dolje i i dali ima i one tekucine kao iscjetka koji isto pomoze plivacima da otplivaju, hrpa je toga ali ne treba time razbijat glavu iako je ponekad nemoguće o tome ne misliti kad ti je zelja velika za bebom. Mi smo sad imali ovaj mj dosta ceste odnose na svaka dva dana poslije M i kad su mi bile LH trakice pozitivne opet smo 2 puta u danu, tako da ako sad ne uspije onda evo ne znam vise sta 😂😂


    kad trebaš dobiti? 

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    Bok cure evo da se i ja nadovežem na vaše muž i ja radimo ja bebici nekih 3 mj sad  , ja bi trebala dobiti 21.2, za tri dana , od simptoma lagani grčevi u donjem djelu trbuha . Ovaj mjesec mi je skroz čudno uopće nemam simptome pmsa , kao da su nestali , nemam ni smeđi iscjedak koji inače imam svaki PMS , niti bolne grudi , samo sam primjetila da su narasle . Dosta često idem na wc , što do sad mi se nije dešavalo prije menstruacije . I cijelo vrijeme imam mokre gaće , baš moram imati dnevni uložak što mi je također novost.. evo nadam se da ću imati dobre vjesti za par dana 😍🤭👶🏻 jel koja od vas ima slične simptome  ?

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    eni233

    Bok cure evo da se i ja nadovežem na vaše muž i ja radimo ja bebici nekih 3 mj sad , ja bi trebala dobiti 21.2, za tri dana , od simptoma lagani grčevi u donjem djelu trbuha . Ovaj mjesec mi je skroz čudno uopće nemam simptome pmsa , kao da su nestali , nemam ni smeđi iscjedak koji inače imam svaki PMS , niti bolne grudi , samo sam primjetila da su narasle . Dosta često idem na wc , što do sad mi se nije dešavalo prije menstruacije . I cijelo vrijeme imam mokre gaće , baš moram imati dnevni uložak što mi je također novost.. evo nadam se da ću imati dobre vjesti za par dana 😍🤭👶🏻 jel koja od vas ima slične simptome ?


    I ja sam imala pojacan iscjedak kad sam ostala trudna i bolne grudi na dodir. Test sam radila nekih 4 dana prije menstruacije i bio je pozitivan. Tako da mozes napraviti sutra ujutro. Sretno! 😊

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Napravi test sutra ujutro Al isto ako ti pokaže negativno ne gubi nadu jer svako tijelo nije isto..nekome će pokazat 5 dana prije nekome 5 dana nakon sta kasne🙏zelin ti sreću i javi nam

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Ja treban dobit za 7 dana..trenutno ti tipkan iz kreveta kolko mi se spava🤣a ništa radila cili dan nisam..plus temp normalna mi je inače 35.5 nikad ne prilazi tu granicu..a dns 36.7..od simptoma lagane grčeve i čudni okus u ustima..vjerojatno umišljam od želje da san trudna😅😅a zivcana ajme

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Ja treban dobit za 7 dana..trenutno ti tipkan iz kreveta kolko mi se spava🤣a ništa radila cili dan nisam..plus temp normalna mi je inače 35.5 nikad ne prilazi tu granicu..a dns 36.7..od simptoma lagane grčeve i čudni okus u ustima..vjerojatno umišljam od želje da san trudna😅😅a zivcana ajme


    Znam kako ti je .. ja ću sutra raditi test pa ćemo vidjeti 🙆‍♀️ javim rezultat 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    eni233

    Bok cure evo da se i ja nadovežem na vaše muž i ja radimo ja bebici nekih 3 mj sad , ja bi trebala dobiti 21.2, za tri dana , od simptoma lagani grčevi u donjem djelu trbuha . Ovaj mjesec mi je skroz čudno uopće nemam simptome pmsa , kao da su nestali , nemam ni smeđi iscjedak koji inače imam svaki PMS , niti bolne grudi , samo sam primjetila da su narasle . Dosta često idem na wc , što do sad mi se nije dešavalo prije menstruacije . I cijelo vrijeme imam mokre gaće , baš moram imati dnevni uložak što mi je također novost.. evo nadam se da ću imati dobre vjesti za par dana 😍🤭👶🏻 jel koja od vas ima slične simptome ?


    Pozdrav
    Drzim ti fige da bude  + i da bude sve u redu 🫶😊
    Mozes vec i sad napraviti test ako si nestrpljiva ali pokusaj s nekim za ranije otkrivanje trebali bi raditi svoj posao jer si pred M. Ja sam ovdje na forumu dobila savjet za Millerove i Dm testove za trudnocu. Probas sad pa probas i za koji dan ako nedode M 
    Trenutno samo danima imam neke grceve koje inace nemam bas, trebam dobiti 27, 28. Pa cekam jos koji dan da ga radim. 
    Sretno nam svima 🥰💪🏻🫶 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Ja treban dobit za 7 dana..trenutno ti tipkan iz kreveta kolko mi se spava🤣a ništa radila cili dan nisam..plus temp normalna mi je inače 35.5 nikad ne prilazi tu granicu..a dns 36.7..od simptoma lagane grčeve i čudni okus u ustima..vjerojatno umišljam od želje da san trudna😅😅a zivcana ajme


    Hahahaha drzim fige da bude + bas sam se nasmijala sad na tvoj komentar  jer i ja svaki cas tako kao ma mozda jesam vidi ovaj simptom vidi onaj onda par min kasnije ma nema sanse sve sam umislila, joj mi zene hhahaha 😂😂 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Dora369

    jopa1234

    Moja ovulacija prema kalendaru od 6.do 12. i samo smo 2 puta… 06.02 i 09.02 valjda će biti dovoljno posto san citala da ostanu do 5 dana živi

    U teoriji kao i sama sto sam citala da do 5 dana prezive ali ne znam kako je u praksi kad evo toliko nas se muči da uopce dode do oplodnje, jer ne znamo kakav nam je pH dolje i i dali ima i one tekucine kao iscjetka koji isto pomoze plivacima da otplivaju, hrpa je toga ali ne treba time razbijat glavu iako je ponekad nemoguće o tome ne misliti kad ti je zelja velika za bebom. Mi smo sad imali ovaj mj dosta ceste odnose na svaka dva dana poslije M i kad su mi bile LH trakice pozitivne opet smo 2 puta u danu, tako da ako sad ne uspije onda evo ne znam vise sta 😂😂

    kad trebaš dobiti?


    27, ili 28 trebam dobiti iako sam si vec testove pripremila i odbrojavam dane 🤗🥳

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Napravi test sutra ujutro Al isto ako ti pokaže negativno ne gubi nadu jer svako tijelo nije isto..nekome će pokazat 5 dana prije nekome 5 dana nakon sta kasne🙏zelin ti sreću i javi nam


    Evo da javim , meni je test negativan , danas u jutro , za dva dana moram dobiti , nadam se da neću procuriti :( 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.