Snimanje porođaja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Muški su nekad nepromišljeni… Potpuno te razumijem Darija, moj je isti takav, samo što hajde, nije toliko aktivan na društvenim mrežama, pa nismo morali voditi borbu oko objavljivanja… 
    Ali mislim da ću mu zabraniti da unese mobitel u rađaonu, sklon je kao mali Japanac okolo sve fotografirati i snimati (da imamo za uspomenu)… Ma kakva uspomena, ne želim to imati ni nacrtano a kamoli snimljeno 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja zelim sliku iz rodilista od tih prvih trenutaka (mozda i prvu kratku snimku) ali iskljucivo za nas, nisam za stavljanje tako intimnih slika na fejs.. ko i ta slika ultrazvuka.. to mi je nekako too much

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Lilica


    ja zelim sliku iz rodilista od tih prvih trenutaka (mozda i prvu kratku snimku) ali iskljucivo za nas, nisam za stavljanje tako intimnih slika na fejs.. ko i ta slika ultrazvuka.. to mi je nekako too much

    Ma da, to svakako, za privatnu arhivu definitvno..
    Mi imamo jedne poznanike, muž je cijelo vrijeme snimao izgon i porod i sve… I bili mi u bainju, i kaže meni on : “Hoćeš pogledati?!” Ja onak, ma neee, ne zanima to mene baš tako. Mislim si, ženo, ne želim se sjetiti te scene svaki put kad te vidim 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    MarijaŠ, nije ni on toliko aktivan na fejsu, ali kad je stavio sliku prvog ultrazvuka ( onda sam bila trudna 5 tjedana), ja sam , da oprostite, popizdila !
    a pogotovo kad su mi se poceli javljati i cestitati neki ljudi koje ni ne poznajem ( a njegovi su kolege s posla),ajmee… vodila sam rat s njim da to nije ok i da ne zelim da mi takve slike stavlja na fejs….na kraju se slozio sa mnom i rekao da vise nece, al mislim da je to vise napravio zbog mene, nego zato kaj on misli da je to loše ili nepromisljeno..

    Lilica, i ja zelim sliku iz rodilista, i nadam s da ce to biti slika samo za nas troje….i jos par frendova kojima ju odlucim pokazati…
     meni je to “moja stvar” i necu da mi to itko komentira i  gleda….!

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Ja sam osobno protiv snimanja poroda, ok slika bebe kad tek izađe, pa kad je okupaju.. sve super, da imamo za nas.. Ali meni ne pada na pamet da ih objavljujem o fejsu, pogotovo te prve slike. Nisam o tome još pričala sa dragim, ali i on će dobiti zabranu.. Ne znam kako vi stojite s tim i što mislite, al ja mislim da bi meni moglo smetati evo npr dok sam još u bolnici i sva slina rodbina, prijatelji dođu, svi žele slikat bebu.. A ja to nekako ne želim, ne znam kako da vam to objasnim.. Možda sam sebična, al to je moje dijete, nekako ga želim imati samo za sebe pogotovo dok je tako malo, a ne da svi okolo idu kroz grad jedni drugima pokazuju slike.. uff sad sam sve spetljala.. 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Kužim te. Kod nas srećom ne smije nitko doći osim tate. Onima koji trebaju vidjeti bebu prije babinja poslat ću sliku Viberom ili MMS-om. Ja imam sličan problem, ne želim kad dođem kući da ga svi nosaju, ljubakaju, uspavljuju, kupaju…ni bake ni nitko. To je moje i nedam. Vjerojatno nisam u pravu, ali nekada me pere takav film da će mu netko nauditi ako ga takne. 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    eh i ja sam takvog stava prvih dva tri tjedna nedam nikome da dode kod mene kad dodem iz bolnice,to je vrjeme samo za nas ipak 9 mj cekas i iscekujes i normalno da prvih mj dana zelis bit sama sa bebom i muzem i ja naravno sa mojom djecicom,nije da sam sebicna ni nista jednostavno imaju svi vremena poslje za vidjet bebeu.

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Mi ne primamo posjete u sobi nego izlazimo na hodnik s bebom tako da nam može doći a ono svatko..
    Razumijem te u potpunosti, jer ni ja ne želim ni to ljubakanje ni nošenje ni ništa. ok, doći ćete vidjeti ćete bebu i to je to, ali prste k sebi.. Mislim da smo i ti i ja u pravu i da imamo pravo postavljati tako neke granice. Meni nije strah da će mu netko nauditi, mene je više strah da mi ne pokupi neku infekciju, neku boleštinu, nikad ti ne znaš tko što ima, a možda ni ne zna.. ja bi najradije i zabranila svima da ulaze u dječju sobu.. I obavezno će svi morati prati ruke čim uđu u stan.. Možda griješim, ali mislim da će više razumijevanja za sve ovo imati prijetelji nego rodbina..

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Mene snimanje samog poroda ne privlači, ali fotku bebe nakon poroda imam (muž, ja i bebač). I stavila sam ju na fejs ali samo za close-relatives - jer imam rodbinu u SAD-u i sestra mi je u Venezueli, i vrlo bliski prijatelji su u Rovinju, a ne mogu svi primati mms, pa mi je to bilo najjednostavnije. Niš se ne vidi osim mog luđačkog pogleda (hahahaha), ponosnog mm i glave bebice (pokrivena je, pa se ne vidi cijela). Poslije sam slala mail-om slike.
    Nije mi to nešto da sad moram skrivati, ali snimka poroda definitivno nije za javnost - mislim da rijetko tko ne dobije traume od pogleda na to. MM je bio sa mnom na 1.porodu, bit će i na 2.-om, ali je rekao da izgon nemre gledati - to mu je pretraumatično

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja mislim da bih nekog zatukla da vidim da mi snima porod, pa makar mi to bio i muz :-D. Slike nas s bebom poslije poroda imam, ali vidjeli su ih samo prijatelji i rodbina. Ni jednu sliku svog djeteta nisam objavila na Face-u, niti cu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.