Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    ajme, ja ne znam do čega mi je to (pošto zadnjih par tjedana otkad se beba spustila nemam nikako žgaravicu), al jednu noć spavam bez problema, drugu se budim i okrećem bezbroj puta, već sam luda i oću bebu van! 

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    I ja sam sinoc spavala nikako, zaspem samo ako sam bas preumorna, inace mi smeta pidama, prekrivac, polozaj, odlasci na wc, ma sve, samo gledam kako vani polako svice

    [tickers.cafemom.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Mozda od uzbuđenja. Iscekivanja

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Svi su mi rekli, spavaj sada, to ti je zadnje sta ces spavat hahaha

    [tickers.cafemom.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Da..i meni..a priroda nas zajebala i neda nam spavat ni ovih par dana prid termin.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Mame imate li lude snove u trudnoci?? Ja non stop sanjam gluposti. Preksinoc sam bila serijski ubojica (necu u detalje jer je uzasno bilo)?!! I onda sam pod dojmom tog sna jos dva dana.
    Sinoć sam sanjala da sam rodila bebicu koja je velika kao palac na ruci.
    I ziva je bila i sve super. Ja sam se brinula o njoj i jako je voljela, i onda sam je negdje u kuci ili vani izgubila. Jednostavno mi je negdje ispala.
    Koji je to šok, trazim je pomahnitalo, placem. Nema je nigdje, a svi mi kazu: ma nema veze, dogadja se, sta ce ti takva beba?  I onda se u panici probudim. 
    Katastrofa od snova. Jel' jos tko takve gluposti sanja??

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Joj Tinčica, ovo s malom bebom palčicom, brrrr… Najgore mi je to kad u snu kao plačem, to mi je užasno!
    Ja sam prošlu noć sanjala da me neki ludi profesor u nekakvoj školi stišće po trbuhu, i ja mu stalno mičem ruke i preklinjem ga, molim vas samo ne po trbuhu, molim vas, a on mi se kao nešto umiljava, al i dalje me jako stišće, užas… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Baby1


    Joj Tinčica, ovo s malom bebom palčicom, brrrr… Najgore mi je to kad u snu kao plačem, to mi je užasno!
    Ja sam prošlu noć sanjala da me neki ludi profesor u nekakvoj školi stišće po trbuhu, i ja mu stalno mičem ruke i preklinjem ga, molim vas samo ne po trbuhu, molim vas, a on mi se kao nešto umiljava, al i dalje me jako stišće, užas… 

    Uzas, ta bespomocnost u snu je najgora. Zavidim mamama koje sanjaju sunce i cvijece.

     Evo i sinoc sam sanjala opet bebu, ovaj puta trudove i sam porod, i rodio se moj sin, ali ne dise! I ja ga drzim na grudima i molim da prodise, a on ne reagira. Skoro sam se ugusila u suzama. Gledam non stop na sat, koliko jos vremena imamo. Kad je prosla sesta minuta trgnula sam se i probudila. 

    Ja ne znam zasto ovakve snove sanjam. Bas me iscrpi to. Pretpostavljam da je stres zbog ispita sutrasnjeg u pitanju pomijesan sa hormonima. Ma… Samo da sve prode i da mi svoje bebe ljubimo i grlimo, a ovoga se necemo ni sjecati :)

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Ma proći će i to! A vjerojatno ti je i zbog stresa, da. 
    Ja sam na početku trudnoće više sanjala tako neke čudne snove, sad tu i tamo…
    Nadam se da ti je uspješno prošao stručni ispit! 

    [lilypie.com]

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    do sada sam spavala super, al zadnjih par noći mi toliko utrne ruka ili obe ruke da me probudi bol i moram ustat, opustit ih skroz uz tijelo, usput obavim wc i vratim se leć…jednu noć mi se to dogodilo 5 puta, svako uru vrimena…užas…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.