Štikle u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marimana

    marimana

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    A ja opet,nikako u ravnoj obući. Sad sam u 34 tt.dobila čak 20 kg,izbacila sam one baš velike štikle ali cipele na punu petu 6-7cm su svakodnevne,u njima sam stabilna i mogu provest cijeli dan. Da udovoljim mužu i mami kupila sam walkmax tenisice,miseći da je to alternativa,međutim,neide,ne kažem da nisu udobne ali za mene jednostavno nisu. Tako da smatram da nema tu pravila,kako smo navikle tako nek nam i bude.  Mene bi nečije starke slomile, dok bi neku slomile moje cipele..

  • Galebica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam u 36. tjednu trudnoće, sve vrijeme nosim ravne cipele, zbog kukova i skolioze koju imam. Udobno mi je, za razliku od visokih potpetica…

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Ja ću u petom mjesecu trudnoće ići na dva dosta važna vjenčanja pa mi je bilo zanimljivo pročitati vaša iskustva. Znači da vjerojatno mogu računati da ću moći obuti pete od 5-6cm, ne nosim ni inače puno više

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    kosee


    Ja ću u petom mjesecu trudnoće ići na dva dosta važna vjenčanja pa mi je bilo zanimljivo pročitati vaša iskustva. Znači da vjerojatno mogu računati da ću moći obuti pete od 5-6cm, ne nosim ni inače puno više

    Ja sam bila isto tako u petom na vjenčanju u štiklama i ništa me nije smetalo, ali sam ih svakako skinula nakon samog vjenčanja :)

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Pa to premišljam, ako ću biti u ravnim cipelama onda bih možda uzela neku dugu haljinu jer na kratku ću u niskim cipelama izgledati ko tuljan

    A ženi mi se brat tako da bih voljela izgledati koliko toliko reprezentativno.

    Najbolje pričekati dok ne vidim kako će mi se razvijati trudnoća, kako ću se osjećati i koliko će mi rasti trbuh i otjecati noge.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    kosee


    Pa to premišljam, ako ću biti u ravnim cipelama onda bih možda uzela neku dugu haljinu jer na kratku ću u niskim cipelama izgledati ko tuljan

    A ženi mi se brat tako da bih voljela izgledati koliko toliko reprezentativno.

    Najbolje pričekati dok ne vidim kako će mi se razvijati trudnoća, kako ću se osjećati i koliko će mi rasti trbuh i otjecati noge.

    ma daa, recimo ja sam tad dobila bila samo 5 kg i nisam nimalo otekla tako da mi nije bilo nikakvih problema :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.