Strije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Drage mame,  imate li mozda kakvu preporuku za ublažavanja strija nakon trudnoće…  Ja sam poprilično popucala i najvise me smetaju na trbuhu…  Znam da se ne mogu ukloniti,  ali makar malo da ublazim..  Ako imate nesto sto vam je pomoglo bila bi zahvalna..

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Tamara nažalost mislim da nema bas pomoći za ublažiti vidljivost strija,mislim da se one s vremenom manje vide,ja nisam uopce popucala,mazala sam se sa biobazom Mama,pa probaj s tim mozda pomogne,a stvarno nije skupa krema,pa se isplati probati 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    I ja ih dobila u trecoj trudnoci!Odvratno izgleda!No ,za to pomoci nema nazalost!Mazanje u trudnoci dobro dodje,ali poslije nista ne pomaze!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    A ne znam kazu navodno ako ih se sada tretirati dok su jos svježe da se mogu malo ublažiti..  Znam da nece biti puno pomoći ali makar malo..  Nasla sam neku kremu sto navodno malo pomogne ali ne nađem ju za kupiti.. ..  Ja sam bas popucala,  ne smeta me nista toliko ko stomak..  Ali sta je tu je..  Uspomena na malenog podstanara 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Biobaza mama za strije  najbolja krema za strije. Ja sam se mazala od 20. Tog tjedna svaku vecer i nisam dobila nijednu striju. Tak je ostalo i kad sam rodila :D

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Nepoznato_22

    Biobaza mama za strije najbolja krema za strije. Ja sam se mazala od 20. Tog tjedna svaku vecer i nisam dobila nijednu striju. Tak je ostalo i kad sam rodila :D


    Isto i kod mene.. 🙂a inace sam.sklona strijama 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ja sam se povremeno mazala u trudnoci i nisam dobila ni jednu.I sad neki dan brisem se pred ogledalom i vidim na lijevoj dojci  strije 😭 jer mi je ona veca i ima vise mlijeka.A poslije poroda se vise nisam htijela mazati da ne bi bebi smetalo.

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    Ja sam se povremeno mazala u trudnoci i nisam dobila ni jednu.I sad neki dan brisem se pred ogledalom i vidim na lijevoj dojci strije 😭 jer mi je ona veca i ima vise mlijeka.A poslije poroda se vise nisam htijela mazati da ne bi bebi smetalo.


    Na cicama i ja imam na svakoj jednu jer mi se nije dalo mazat, i zbog dojenja da,ali to.mi ne smeta. nije bas da svako vidi 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Joooj,ja prije poroda gledam kako mi je trbuh lijep savsen,niti jedna strije nigdje,niti linea negra ma nis, rodim, drugi dan vidim si trbuh a trbuh ono 😵😵😵😱😱😱😱😱😱😭😭😭😭😭😭 od linee do strija…muz mi reko da izgledam ko da imam jaegermeisterov znak prek citavog trbuha 😂😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    I da,uopce me nije briga 😂😂😂 to mi je samo podsjetnik na najvecu ljubav mog zivota

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.