Što sam naučila da je normalno u prvih pola godine s bebom

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebaci

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu


    potpisujem od prve do zadnje rijeci! Imam curicu od 4 godine i bebu od 6  mjeseci i jos uvijek je kaoticno 😁

  • Ruuza

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Sve točno i istinito.imam dečke od 13 god.i od 8 god.a očekujem treće za par mjeseci.i mogu reć da se sve manje zamaram sa okolinom a pogotovo sa neredom.Zato draga mama uzivaj sa svojim djetetom jer sve je drugo manje važno.😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Naučila sam ljudima bez ikakve griznje savjesti  i ustrucavanja reci da gledaju svoja posla. Moja beba, moj odgoj, moj zivot.

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Uvijek se neki pametnjakovici nađu komentirati ono sta nebi trebali,a najcesce se jave oni koji djecu ni nemaju…
     Imam dvoje sinova, jedno od nepunih mjesec dana i jedno od godine dana. Ima dana kad mi kica blista jer su oni odlucili spavati u isto vrijeme,pa se razletim po kuci i sve sredim, a ima dana kad  jedva rucak spremim jer manji place zbog grceva, a veci pocinje hodati pa bi lunjao po kuci… 
    Ali na komentare okoline se ne obazirem. Vazno je da smo svi zdravi, siti i cisti. A ostalo pomalo.

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.