Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Vecer 😘 evo mene u kasne sate 😁
    Idem jos malo kukat. Jutros u bolnicu na pregled i snimanje. 3h cekanja za minut pregleda , tj njegovog ispada da sta radim kod njih vise da idem fizijatru omg, ono vi ste me naručili na kontrolu za 3tj pa sam došla! Debili! Po slici meni to izgleda slicno kao i prije 3tj iz njega izvukla da je to sve ok. Ok.
    Popodne pregled privatno u fizijatrice. Da sad ne pricam da mi se zena posvetila 100% , to je ona plati pa se rugaj. Daklem dvi stvari da istaknem. Kost je pomaknuta! Daklem lom bez pomaka?!? Ako je i bia pa se kasnije pomakla netko je valjda mogao spomenut taj detaljcic. Drugo, moja dijagnoza je lom  vrata nadlaktice…nitko nije u bolnici potrebu rec ili napisat da mi je osim vrata nadlaktice slomljeno i rame i to na vise mjesta jbmt ako je nase zdravstvo normalno eto!
    Malo sam se pojadala 😁 idem spavat sutra vas citam 😘


    O jbt zivot!!! Pa jesu oni normalni…

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    mamika3

    Tpol Postar vjerojatno uzeo paket?Da su bar bili grudnjaci i gacice u njemu!Bilo bi fora!😂
    Lovre ili Lovro Ne znam ciji si,ali SRETAN RODJENDAN!Puno srece,a najvise zdravlja!😁


    Moj LovrE  ipak smo dalmatinci  zahvaljujem svima 😍😍😍

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    CrazyPuppet

    Lovreee pa sretan ti rođo 😘😘😘😘😘 joj da mi ga vidjet malo, Sandrich aj na viber baci koju sliku 😉


    Ma nabacit cu ovdje kad ga sredim malo 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Abies

    Sanjarka 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😬
    Sav komentar!
    Ilani Ellie fino kaže da se voli vratiti u sređenu kuću. Kod mene je prevelika bomba. Ne znam, za 5 god možda uspijem pospremiti.
    I da sretan imendan.
    Ugolina čestitke burazu. Jesu mu se tresle noge?! 😀
    Crazy jeeeee!
    18sekundi 😂😂😂😂😂😂
    Ilani i Mamika, ne vrijedi li taj status 15god?
    Mamika predstavi se malo, dečko i dvije cure po potpisu? Zagreb?
    Tpol onda vlak, romantično. Nek čupavica spava put. A za poštu katastrofa.
    Lucy, Summer pisale ste al zaboravih.

    Ja dobila živčani slom prije sat. Sin budan, pa sad kaka pa bi čovječe ne ljuti se, pa bi bananacino (kakao). Srećom nije obukao hlačice piđame. Zalio se ko … Aaaaa
    Petra danas za u top. Sažalili me i na plaži. 1milimetar od nje ona urla. Jela nije skoro ništa cijeli dan. Samo cicu navlači. A kičma puca. Seka oprala suđe i od ručka ispekla faširano (koje sam joj u tavu stavila) i popečke (iz leda spremljeni, otopljeni). Oprala je suđe. I skuhala šuć muć cappuchino. Jako se umorila od tog pa je u 9 morala ići spavati. A i ona je na godišnjem! Petra trči i drži mi nogu. Sjednem, ulovi cicu. Dam joj bananu neće. Ručak neće, čokolino ne… Na kraju sam izludila od svih. Em filip ne spava i zeza ova mala uf. Strpala ju u kadu. Zalila ju po glavi kašicom i tuš. Jedino sam zeznula da joj nisam romper skinula. Seka se ustala (23:30) rekla sam joj nek mi se miče s puta. U 21h spavaš, a od pomoći ćeš mi skresat tvoja djeca tvoj problem. Stvarno sam preiscrpljena.
    Sutra je novi dan 🌞
    Laku noć


    Ajme zeno,koji dan 😵😵😵😵😵

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Naknada je cca 3700,Ilani moze reci tocno!Samo Zg,troje i vise djece!15 godina,staz ide za to vrijeme…Inace sam iz Zagreba,32 godine,177 cm i nesto kila viska…😂😂Je,je…Imam dve curke i jednog sina i premalo zivaca jer sam budna vec nocima!Ali ajde,zensko sam pa mi je to u opisu posla!Napisala bih da volim sve sto vole mladi,al nisam vise mlada…ha ha ha..!Suprug mi je jos na GO ovaj tjedan,a ja cekam da ode radit,ionako visi na mobu nonstop!nace sam na ovogodisnjim ljetnicama,javim se tu i tamo…Tamo je curkama uglavnom prva bebica,sve sam to vec prosla pa zato i skicam vas!Tu mi je nekako zivlje!Ako citate,mame 2017,ne zamjerite!😘


    Hahahahaha,ma samo ti nama tipkaj, mi sve primamo 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Crazy, haha, nadam se da ce decki imati obzira prema mami i zadatku kupovanja poklona 😂😂
    Brojcana,ludacka kosulja aaahahaha
    Lovre, sretan ti rodendan,ljepotanu 😘😘😘😘😘🎉🎉🎉🎉🎉🎉
    Abies,bez urlika na skoljku 😂 oprosti sto se smijem..nadam se da ce sto prije popustit… A sestra 🔫 
    Mamika, zlica je skraceno od zlica od opaka.. 😂😂 opisuje ju hahaha
    Tpol, postar je jaci stvarno 🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sirenica hoda pet koraka 😍😍😍😍 mare evo saljem ti 💊💊💊💊🍹🍹🍹🍹🍷🍷🍷🍷

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Naknada je cca 3700,Ilani moze reci tocno!Samo Zg,troje i vise djece!15 godina,staz ide za to vrijeme…Inace sam iz Zagreba,32 godine,177 cm i nesto kila viska…😂😂Je,je…Imam dve curke i jednog sina i premalo zivaca jer sam budna vec nocima!Ali ajde,zensko sam pa mi je to u opisu posla!Napisala bih da volim sve sto vole mladi,al nisam vise mlada…ha ha ha..!Suprug mi je jos na GO ovaj tjedan,a ja cekam da ode radit,ionako visi na mobu nonstop!nace sam na ovogodisnjim ljetnicama,javim se tu i tamo…Tamo je curkama uglavnom prva bebica,sve sam to vec prosla pa zato i skicam vas!Tu mi je nekako zivlje!Ako citate,mame 2017,ne zamjerite!😘

    Hahahahaha,ma samo ti nama tipkaj, mi sve primamo 😂😂😂


    Mi sve primamo😂😂😂 mi smo ovdje ko kamp za izbjeglice😂😂😂🔫🤗 svi k nama

    Lucy ajme 10 budenja🤕🤕🤕😫😴
    Abies komicno si sve opisala. Posalji seku u k za sve nas

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    E da,mm pun sebe jer sam mu rekla kako ga Ilani pohvalila

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Evo naaaas.. partijat cemo u subotu 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.