Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vecer ostatku ekipe 😊 moj dan traje vječno, tako mi izgleda trenutno. Nikako doc u lezeci polozaj i zemlju snova. P je danas za divno cudo zaspao na boci u 21h, a ja dok sam oprala kosu, otusirala se, sredila suđe, poplacala racune, pripremila stvari njemu za ujutro jer ide kod sveki na cuvanje ( sestra ide na Hvar) , pripremila poklon mudrici za rockas na koji sutra ide.. ma vječnost kazem vam ja….
    Sta se tice moje ruke bit ce to ok ja sam uvjerena, malo ce zarast kost ukrivo no Boze moj bitno da se ne vidi izvanka 😂 a da njih odreda u bolnici treba streljat treba 😈  neman pojma sta bi uopce rekla eto… 
    Znači nalazi krvi odlicni, stitnjaca tj hormoni štitnjače odlicni. Mislim super da je, ali nisam nista bliže otkrivanju uzroka mrsavljenja. Nemam pojma sta dalje istrazivat i dal uopce sta da istrazujem…. eto
    Kuhala danas nisam, kupila cevape 😅😥
    Mamika welcome 😊 koliko su ti stari klinci? 
    Abies 😥 kako ledja?
    Ilani znaci ti si operirala nogu? 🤤 podsjeti me kako si je slomila?
    Crazy bas mi drago vidit te na forumu 🤗
    Sunshine nismo isli na cijepljenje a ni na sistematski s godinu dana 😅😅 mislim ga odvest nakon velike gospe tako da to odradimo do jaslica, prije nego ga tamo izlozim virozama i baktrijama
    Sirena hoda 😍😍😍 ma bravo! 😊😊😊
    Ejic za Marcela je to velika promjena i po meni sasvim normalna reakcija. Adaptacija traje duze od 2tjedna pa teta cuvalica nek si nabavi malo strpljenja 😉 u ni jedne jaslice nije upao?
    Laku noc 😘

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Cure,zahvaljujem na dobrodoslici!Pise da sve primate,ne birate, pa sam eto iskoristila priliku…Ha ha ha..Sin je 7,5,starija kcer 5.5 i ova najmanja buhtlica ce 8-og  imati dva mjeseca!Inace…Pripremam se za jos jednu besanu noc!Budem opet haracila po temama i komentirala!Sinoc je bila budna od ponoci do pol 9 ujutro!😩😩Mozda me iznenadi pa zaspi u zoru!Ha ha….Super mi je citati kak vasi napreduju!Prisjecam se sta me sve ceka!😀

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sanjarka  Uzrok mrsavljenja?Sta si prebrzo smrsavila ili…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    mamika3

    Sanjarka Uzrok mrsavljenja?Sta si prebrzo smrsavila ili…


    Paa nije prebrzo, valjda 🤔 u godinu dana 9kg. Zatrudnila sa 53,  rodila sa 59, vratila se kuci sa 53 i od onda mic po mic kg samo idu dole -9 . 44 sam imala prije 2tjedna, uspila sam si vratit kg vidit cemo do kad 😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Kako mislis budna od ponoc do 9? 🤤🤤kojo 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Kako mislis budna od ponoc do 9? 🤤🤤kojo


    Nazalost,da!Ona je zamjenila dan za noc,vec nekih cca 3 tjedna to traje-valjda!Proslu noc  je odspavala od 2.45-3.20 i oko 6 ijutro 15-tak min!I onda u pol 9 pa cijeeeeeli dan!Inace bi mi zaspala oko pol 6 ujutro!Kako koju noc!Evo i sad je budna od ponoci,vozam ju u kolicima-spava joj se,zaspat ce do 3 i onda cemo vidjet kak ce dalje biti!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    mamika3

    Sanjarka Uzrok mrsavljenja?Sta si prebrzo smrsavila ili…

    Paa nije prebrzo, valjda 🤔 u godinu dana 9kg. Zatrudnila sa 53, rodila sa 59, vratila se kuci sa 53 i od onda mic po mic kg samo idu dole -9 . 44 sam imala prije 2tjedna, uspila sam si vratit kg vidit cemo do kad 😂


    A znas sta moze biti…Jednostavno stres,umor i slicno tome!Imala sam jedan period na poslu kad sam sam bila opterecena jednom situacijom-nije ni vrijedna spomena i u roku par mjeseci sam smrsavila!Nisam ni primjetila dok mi drugi nisu poceli govorit!Briga o malom djetetu,kucanstvo,ostale obveze….Mozda i je od toga!Ali bitno da su ti ovi nalazi u redu👍

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    mamika3

    Sanjarka88

    mamika3

    Sanjarka Uzrok mrsavljenja?Sta si prebrzo smrsavila ili…

    Paa nije prebrzo, valjda 🤔 u godinu dana 9kg. Zatrudnila sa 53, rodila sa 59, vratila se kuci sa 53 i od onda mic po mic kg samo idu dole -9 . 44 sam imala prije 2tjedna, uspila sam si vratit kg vidit cemo do kad 😂

    A znas sta moze biti…Jednostavno stres,umor i slicno tome!Imala sam jedan period na poslu kad sam sam bila opterecena jednom situacijom-nije ni vrijedna spomena i u roku par mjeseci sam smrsavila!Nisam ni primjetila dok mi drugi nisu poceli govorit!Briga o malom djetetu,kucanstvo,ostale obveze….Mozda i je od toga!Ali bitno da su ti ovi nalazi u redu👍


    I ja mislim da ti je problem samo ubrzan nacin zivota. Probaj si napravit neki menu da jedes kvalitetno. Obavezno 5 obroka. Kolko se sjecam nisi bas jela 😂😂😂 al 44 je jako malo bez obzira kaj si moje visine.imam samo 12 vise😅🎉 
    Pitala sam mamu koji jos nalazi pa mi odbrusila da pitas doktora😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sanjarka, 44 kg mi je nekako malo za zenu bez obzira koliko si visoka. Isto vjerujem da su obaveze problem i iscrpljenost. I oko ruke si se zivcirala, sto ne mozes uzeti Gigija pa je i to sve doprinijelo tome. Nadam se da ce kile krenuti gore. Pisala si da je tesko skuhati kad nekas kada ali trebala bi se hraniti cesto i kvalitetno. Znam da je lako meni “ pametovati” i znam da si u obavezama, nadam se da ce se stvari nekako bolje posloziti. 😘
    Mene brine moj M i budenje po noci da cica. Nocas se budio svakih 45 min i bas je vukao. Jel glada? Zedan?? Pelena je ogromna ujutro. Jel mogu bebe imati secer?? Po danu ne spava samo je u pokretu. Ne mogu ga pratiti vise. Jucer na vjezbama ga fizio jedva hvatala, bio je na 100 strana. Imam aparatic za mjerenje iz prsta, ali mi ga zao upiknut u prst i vristat ce. Inace, moja mama ima dijabetes. Idemo dr. U utorak, to mi sad dugo za cekati.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Sanjarka jedi cesce, svako sat-dva nesto gricni… Na rubu anoreksije si 😂 samo ti udaraj po cevapima 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.