Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Mame, dječico, muževi naši, sretna Nova godina!!!!! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Drage mame sretna vam Nova godina! Vama i vasim najmilijima. Neka cijela godina bude zdrava,pozitivna i puna napretka!🎇🎇🎇🎇🎇🎆🎆🎆🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Mame, dječico, muževi naši, sretna Nova godina!!!!! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Bok,bapci!Bas sam nekak bljak!Malicka se probudola prije pol sata pa zbrajam kad bi mogla ic spavat!Veliki se kupaju!Sutra rekli kisu!Valjda nece,da mogu bar do ducana otic!😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    U pol 12 pripremali vatromet, pucali u kombinaciji sa susjedima/kumovima do pol jedan, isli k njima na pivu, dosli doma spat, budenje iza osam, zabavljali se,prije rucka s malom kod doticne susjede/kume na kavu, rucak..zlica spava tam s dedom… Zaspala tek u 14… Opet se sve pomaknulo.. Kad se zbudi kod muzevih i doma i ne mislim danima ic nikud 😂


    Hahaha….Ti se veselis kaj ne ides nikud,jos i planiras,a ja samo cekam da odem nekam!😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Moja mala voli cupati,uglavnom je starija na tapeti!A posto sam za promjenu oprala kosu ,raspustila sam ju pred njom!Dijete se raspametilo!😂😂😂Nija navikla!😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Sretna nova mamite !! Hehe 
    Evo da ja napišem mali izvještaj brzinski vratili smo se u petak , put je prosao ok malo je spavala malo gledala crtiće pa smo stali da je presvučem da prošeta pa ae tu derala plakala hahah al ajd jos smo malo vozili stali i dobro je sve i svemu prošlo . Kod mojih je bilo isto super ali nakon dva dana su se oni već umorili pa smo treći dan opet mi vise oko nje hehe nemaju kapaciteta kolko moze ta mala divljat 😂😂😂
    A sinoć zaspale smo u 11 nikom nije smetala buka hahaha … bas sam baba sta rec …

  • Deleted user

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Sretna nova svima, nek vam bude bolja nego prosla… 😘😊 pokusavam se cesce javit al ne stignem, mala me okupira i sad dok je zaspala samo mislim da i ja legnem, zdrava je a to je najbitnije, spavanje se kad tad bude popravilo ☺
    Ugolina super za docek, bas vam je lijepo bilo 😊 
    Mamika kakav je to kolac sa pudingom i keksima? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mateo zaspao u 21.30. S mm pred tvom. Svako piklja po svom mobu. To me tako ljuti. Najradije bih ih bacila kroz prozor. Popodne smo svi malo odspavali. I Mateo do 16.30., duze nego inace.
    Ja jucer napravila kremsnite i ima ih jos malo. Sutra dolazi mm teta iz Fr. Morat cu opet nesto peci i rucak jedan dan raditi za sve njegove.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    mejica

    Sretna nova svima, nek vam bude bolja nego prosla… 😘😊 pokusavam se cesce javit al ne stignem, mala me okupira i sad dok je zaspala samo mislim da i ja legnem, zdrava je a to je najbitnije, spavanje se kad tad bude popravilo ☺
    Ugolina super za docek, bas vam je lijepo bilo 😊
    Mamika kakav je to kolac sa pudingom i k

    Poslazes kekse u protvon,na to izlijes puding napravljen od litre mlijeka i na to opet kekse poslozis!I ako volis jos mozes stavit vrhnje za slag!Kremasto i fino!Ja nisam imala puding od cokolade,ali znam stavit u onaj od vanilije kad je gotov ili rastopljenu cokoladu ili neki namaz od cokolade,ako imam!Ma ful jednostavno,a klinci vole petit kekse pa ih uvijek imamo doma

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.