Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Evo cure i mene ovdje,   konacno sam ulovila malo vremena da se javim.. Pisuljica pava..
    Jucer smo dosle iz bolnice,jedva sam docekala.. Abies,pijes li kaj protiv bolova, malo me boli rez..a tebe?? U bolnici sam ujutro i navecer trazila injekciju protiv bolova,a doma nema injekcijica.. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ugl,kaj smijem popit protiv bolova

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Ugolina paracetamol ala lupocet. I tamo dobila ketonal.
    Boli me kad stojim i desna strana jace. Lezim pa savinem desnu nogu i nije mi bas fora.
    Bolit ce me svaki dan manje i nekih mj dana. 
    Jedino se ne sjecam blagih grceva :/ i to su doma poceli. 
    A ragradice proci ce. Danas vise spavamo manje njupamo pa smo samo u dojenje zasad. Bolan je prvi srk ;)
    Nocas nas je slomila malena. Danas mm i ja spavamo onesvijesteno :D

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina uzivajte doma ❤

    Hm lekadol, milslim cak i ibuprofen?
    A moze se ketanol uz dojenje?

    Cure brz oporavak vam zelim virujem da nije lako

    Abies nista ne spava nocu ili?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Imala turneju 23-4 uz kratka spavanja. Dohranjena i grize… nosili grize… danas samo cica i spava.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    To je takva noc bit ce lakse kad malo ritam uhvati 😘

    Ugolina ti dojis?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar bebacica

    bebacica

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Jutrooo 😍
    Evo i mene napokon ovdje.
    Ja jos uvijek dojim lezeci zato jer me boli neki savic dolje i uopce si ju ne mogu namjestiti u sjedeci polozaj. 
    A cicala je tako pohlepno dok mi nije nadoslo mlijeko da imam ranice. I sad to boli, kupio mi mm sesirice, al ta mala piranjica ne zna povuc mlijeko preko njega 😅
    Jucer mi je u jednom trenutku pocicala obje dojke i spavala je oko 2h. Poslije je jednu po jednu cicala i spavala izmedu. Da bi opet nakon ne znam kolko pocicala obje. I skuzila sam da joj nije dosta, jer je i dalje trazila cicu, pocica i buni se nad njom, place, trazi ju jezikom. Primi ju i onak ko mali pesek ju cima ljevo desno. Kupili smo dohranu i kad pocica, ponudim joj flasicu, pa kolko joj fali pojede.
    Sad upravo cica drugu i nadam se da ce joj biti doata. Sljedeci obrok ce biti dohrana. 😄

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Da nas pohvalim jucer u noci dohrana. Danas cemo vidjeti. Nema smisla ona place grize ruke ja placem… flasica i ako muz moze evo ti je. 
    Spavanje ili sam zaboravila ili me druga beba toliko iscrpi da iste sekunde ko onesvijestena zaspim.
    Sanjarka malo brutale - grcevi koje si imala- jaki blagi… ja sad imam tu i tamo blage neki jaci, po par sekundi. Tog se ne sjecam. Maternica stisla jer cr primaju lijek za stezanje najvise zbog reza. Mozda jos finisira. Ugrusci nadje se kao recimo dlacica iscupana par mm. Temp nemam. Malo me brinu ti grcevi.
    I cekamo patronaznu. Vode trenutno nemam. Neki kvar. A jbg necu se istusirati. Snjof snjof

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, vidim da nas se skuplja :)

    Mi takodjer jos uvijek kombiniramo AD i sisanje- preporuka doktora iz rodilista i pedijatrice. Ona ne odbija dojku, voli i AD tako da nam je ovako ok. Ne opterecujem se vise. Probale samo s sisanjem i nije islo, na kraju smo samo obje bile nervozne. 2 je tjedna tako funkcionirala u bolnici i ocito je navikla…Koji AD koristite? 
    Spava po 3 h u komadu tako da se i stignem nesto naspavat. 

    Inace smo malo anemicni, dobili smo sirup ali svaki put kad ga popije povraca. Nije mi bas jasno da sirup tako jakog mirisa i okusa daju bebama. Meni je intenzivan okus-miris a kako njima nece biti… Danas joj nisam dala, mislim da nema smisla ako ispovraca sve odmah, pokusavam dobiti pedijatricu na tel ali se ne javlja…'

    Idemo u petak snimat kukove.

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Muz izasao nas troje doma. Prije toga malo prosetali dvoristem. Prva setnjica 

    Ja ne znam, umorna ko hm lav. Oni spavaju 20h na dan.

    Bila patronazna. Zamjena. Al vrlo korektna zena. Bla bla. Zutica. Da vidim. Zato sam pitala bar 5x pedijatre u rodilistu o izlaganju na sunc svjetlosti. 
    Vaganje….aaaaaaa….malo dobila od izlazne tezine 😭
    Budit ju na manje od ova 3h, cica i dohrana. Za tjed dana mora doci na porodjajnu tezinu. Fali nam 250g. 
    Bas sam malo down zbog toga. 
    Sin je super napredovao uz zuticu, ova zdere i stoji

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.