Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    mrva2017

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄

    Mislim da je isla u Petrovu da se naruci na uzv. Ne pozuruj ju…
    Donna, imas ti kontrakcije?


    Možda je i ostala tamo 😛
    Nemam. Samo tu i tamo, BH. Ali ništa vise nego inače. Ti? Iscjedak mi se samo još pojačao, ali je neki mliječni. Ma ko bi to znao… iako gledam prognozu pa mi se sviđa ova kiša poslije srijede, mogla bih tada :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    donna83

    mrva2017

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄

    Mislim da je isla u Petrovu da se naruci na uzv. Ne pozuruj ju…
    Donna, imas ti kontrakcije?

    Možda je i ostala tamo 😛
    Nemam. Samo tu i tamo, BH. Ali ništa vise nego inače. Ti? Iscjedak mi se samo još pojačao, ali je neki mliječni. Ma ko bi to znao… iako gledam prognozu pa mi se sviđa ova kiša poslije srijede, mogla bih tada :)


    I meni je iscjedak pojacan i to negdje zadnjih 10 dana; mlijecni.
    Sinoc me strecalo u ledima, nije mi tako do sad bilo. Veceras idem kod svoje doktorice na pregled jer sam u Petrovu kasno narucena. Bas me zanima situacija. 

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Javi!

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Mamika, pokušavam samo zamisliti taj trenutak kad se napokon držimo i vidimo, i za sad mi djeluje i jako brzo ali i daleko. Uopće ne mogu zamisliti kako ću se osjećati. Inače, nikada uživo nisam vidjela novorođenče. Najmanja beba s kojom sam se imala priliku družiti je tada imala mjesec i pol skoro i samo je spavao. Tako da…s mojim će mi baš sve biti novo i vjerojatno neću znati gdje sa sobom. :)
    Ma logično mi je da ne papaju baš odmah no cijeli prvi dan bez mlijeka i dohrane mi ipak djeluje predugo. Znači, svuda ima tih nježnih koje samo turaju cicu bebi u usta pa ako prođe - prođe. Uf, valjda ću biti smirena od droga protiv polova pa se neću upuštati u rasprave. Jako sam borbena u zadnje vrijeme. :D


    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄


    Evo me i dalje u komadu. Obavila sam svasta danas i jos malo pospremila po doma. Leda me rasturaju. U zivotu me nisu tako boljela, a prije 2 godine sam isla i na fizikalnu jer me ustekalo. Uzas. Zivcana sama na sebe jer se jedva krecem, a tokom trudnoce sam fkt voljela setati. Od jutros vise uopce nema iscjetka. A taman sam se ponadala da ce biti nesto. U srijedu idem na UZV, ako docekamo srijedu 😝. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄

    Evo me i dalje u komadu. Obavila sam svasta danas i jos malo pospremila po doma. Leda me rasturaju. U zivotu me nisu tako boljela, a prije 2 godine sam isla i na fizikalnu jer me ustekalo. Uzas. Zivcana sama na sebe jer se jedva krecem, a tokom trudnoce sam fkt voljela setati. Od jutros vise uopce nema iscjetka. A taman sam se ponadala da ce biti nesto. U srijedu idem na UZV, ako docekamo srijedu 😝.


    Jel ti vrijedi uputnica koju si dobila za TA ili moras imati bas za uzv? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    tmr28

    gala_28

    tmr28

    Nama su na sv duhu rekli da moramo piti vodu pogotovo dok smo bile prikopcane na ctg…cak smo i nakon klistira dobile kompletan rucak…sto se tice dojenja moja ribica tak povuce tu bradavicu da me sve presjece al kaj kad je prazno…nadam se da ce nesto i krenut al opet nije smak svijeta ak i nebude…samo sto mi se cini da je bas gladna…a navodno krenu s nadohranom tek kad krene gubit na kilazi…

    Čekaj, ti čekaš mlijeko i nisu joj još ništa dali? To je inače praksa?
    Pa na čemu je sve ove sate? :O

    Neznam dal je inace tako al bas mislila da ce joj nesto dat…rekla sam sestri da mislim da je jako gladna pa mi je uzela bradavicu,stisla ju i nagurala bebi u usta…budemo vidjeli kak ce nam danas ic


    Ajoj,boli me pri samoj pomisli!Meni su pokazale kako da beba uhvati bradavicu,ali kad one to uhvate….Jos me bolilo od njenog nacicavanja i jos od njihovog zahvata!Da,i doslovce ju naguraju bebi u usta!Al ju ona prihvati

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Beba skače po meni ko luda danas, fakat mislim da se još spustila jer me bas jaaaako tuče po mjehuru…i već sam triput na wcu danas bila…aaaaaa 

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄

    Evo me i dalje u komadu. Obavila sam svasta danas i jos malo pospremila po doma. Leda me rasturaju. U zivotu me nisu tako boljela, a prije 2 godine sam isla i na fizikalnu jer me ustekalo. Uzas. Zivcana sama na sebe jer se jedva krecem, a tokom trudnoce sam fkt voljela setati. Od jutros vise uopce nema iscjetka. A taman sam se ponadala da ce biti nesto. U srijedu idem na UZV, ako docekamo srijedu 😝.


    Ajme, ti si skoro na cilju! Kako se osjećaš psihički? Jesi uzbuđena i u niskom startu? :)


    [lilypie.com]

  • prvidalmatinac

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    bok cure,!
    donna,mrva i me&mybaby et imamo iste faze.i kod mene iscjedak ,masni i bjelkasti,ostavi mi samo fleke po gacicama.kontrakcije su stalno prisutne,nekad cesce zaredaju,nekad rijede,malac je aaaaaktivan,preko cijelog dana . znaci od zadnjeg pregleda koji mi je bil u srijedu mi se trbuh dobrano spustio,cak sad mogu malo lec i na leda a da me ne pritisce,sta se hodanja tice to mi je zamor i opcenito stajanje na nogama.sinoc sam osjetila neko strujanje kroz vaginu,kao sirenje ,znam samo da mi se dragi vise smije na ove moje simptome,al ko ga j.. :D bit ce njemu panika kad mu kazem:pocelo je :D :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.