Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Me+mybaby


    Sanja nadam se da ti se uskoro pridruzim u Petrovoj. Naravno svaka sa svojim zamotuljkom pored sebe.


    Ja sam za sad u prizemlju na odijelu do poroda onda idem u radaonu. Nadam se da ce bit ovaj tjedan. 
    Iskreno vec sam luda od cekanja a i dalje nista nema od trudova. Osjecam se super. 

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ima nas dosta kojima nam je termin kroz 10-ak dana😊Ja samo molim da rodim do termina ili na termin jer ako prenesem upucat cu se!Danas cili dan lezim, ne mogu se maknit, tesko mi se okrenit, ipak je skoro 4 kg vec sad mala teska🤤Nekako mi se vise i ne jede ko prije, samo bi tekucine…Sad kad krenemo padat jedna po jedna, uh!Mene samo brine sto u st rodilistu ne dozvoljavaju da se donese spavacica vec se dobije ona debela flanel spavacica na 500 stupnjeva!!!Ja uopce ne znam kako cu to izdrzat!

    [lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Budemo se uskoro vidjele. Stvarno se nadam na babinjacama. 😀😀😀

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Mrva, carski? Uh…pa rađale su žene i sitnije od nas veće bebe. Da sam na tvom mjestu ja bih se potrudila jako jako da to krene samo…u smislu pranja prozora, papapanja ljute hrane, maksimalno budi aktivna, hodaj…i uključi dragog u priču, naravno 😉
    Probaj, pa ak ne ide ne ide. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    donna83

    Mrva, carski? Uh…pa rađale su žene i sitnije od nas veće bebe. Da sam na tvom mjestu ja bih se potrudila jako jako da to krene samo…u smislu pranja prozora, papapanja ljute hrane, maksimalno budi aktivna, hodaj…i uključi dragog u priču, naravno 😉
    Probaj, pa ak ne ide ne ide.


    Ma nisam ni ja nikako za carski… vidjet cu sta ce reci  u Petrovoj… 

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ma nemoj se bedirat, imaš još dosta do termina, i još puno liječnika koji će reci svoje mišljenje…

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Pa ovdje će biti tako prazno za dva tjedna! :(
    Cure, vaginalno ili carski…bitno je samo da sve prođe dobro i da vam mališani stignu u ruke što je moguće bezbolnije. Žena od kolege je nedavno rađala vaginalno 26 sati. Pobogu, zašto je nisu na carski? Pa to je mučenje i žene i bebe. Mali je dobro, hvala bogu ali jedva su uspjeli. I ne pada joj na pamet drugo. Kaže da ne zna što bi se trebalo dogoditi da se predomisli, čak ni nakon nekog vremena. 
    Vruće je, rađamo u špici godišnjih i trebamo samo držati fige da nas snađe što bolje osoblje i uvjeti tamo, a oporavit ćemo se prije ili kasnije kao i sve žene prije nas.
    Dobro, dosta sam filozofirala. Idem jesti pizzu i uzdisati.
    I da, imala sam super scenu pod tušom. Danas sam se počastila ovom britvicom koju trenutno reklamiraju. Ljubičasta sa promjenjivim glavama i kao genijalna u krivinama. Aha, moš mislit. I kao idem se cijela srediti. Taaakav masakr sam napravila da to nije normalno. U jednom trenutku je kada bila puna krvi taman kad sam završila sa južnim podnebljem :D da sam se usrala da nije neko ginekološko krvarenje. Dobro je, malo jače sam se porezala samo, no nikako da potpuno prestane krvariti. Fakat je ranica malo vidljiva, baš sam se fino udesila…a kad ne vidim dobro od stomaka. Valjda se ne može ništa zakomplicirati. Ne znam. :(


    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Mrva, ako treba carski, treba, sta ces.Imam nekoliko prija koje su rodile na carski i brze se oporavile nego ja nakon prirodnog.Iskreno, ja bi trenutno potpisala za carski jer viruj mi nije lako rodit veliku bebu, jer su savovi nakon toga nemilosrdni.Meni je mala bila preko 4 kg, unakazili su me, nisam misec ipo doala sebi niti sam mogla hodat.Sad me opet ceka isti scenarij😨

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Cure, malo ste me utjesile… hvala vam… samo mi je bitno da sve prode dobro i da beba bude ok…

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ej curke! 
    Prvo da cestitam curkama koje su rodile! Uzivajte sad i svojom bebicama!
    Ja mogu samo kukat,gotovo moje uzivanje na moru,krenuli jucer kuci,upali u takvu guzvu,popizdila u autu,noge su mi toliko otekle da jedva hodam. Dosli kuci u pola 11 sinoc, toliko sparno,vruce zagusljivo…do 3 nisam oka sklopila…u 5 nas je mala probudila..danas sam ju vodila na kupanje na Kupu,ja malo noge mocila samo..rekla sam muzu da me vozi natrag..da cu ja rodit u Rijeci ili Puli.
    Stidna kost me rastura,po noci se nemogu okrenut uopce..
    Jedva cekam rodit!




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.