Vaše ideje za novi forum Klokanice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice i čitatelji, korisnici foruma Klokanice, pripremamo redizajn portala i foruma i zanima nas vaše mišljenje, ideje i prijedlozi.

    Što mislite o dosadašnjem izgledu i mogućnostima na forumu, kako biste ga poboljšali, koje funkcije biste dodali, vidite li nedostatke i koji su?

    Molimo vas da odvojite nekoliko minuta i pomognete nam kako bismo vam mogli ponuditi još kvalitetnije korištenje foruma.

    Vaša Klokanica

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sve je ok i svidja mi se,ali moram zamjeriti nesto…..Imali smo nedavno na proljetnicama i ljetnicama poremecenu osobu sa laznim profilom i cijelom svojom pricom!Uspjela je rastjerati gotovo sve korisnice,cure su ju same raskrinkale…..I mene zanima zasto admin na to nije reagirao?????Normalne zene i majke odlaze zbog takvh,a poremecene ce si opet otvorit profil i nitko nece reagirat!pozz

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jeeeej! Napokon ce nam netko maknuti gumb ocisti 😂😂😂

    Forum kao forum treba kompletno minjati.
     
    Gumb ocisti maknuti al skroz. Prijavu administratoru pomaknuti negdje gdje se nece redovno klikati ne namjerno. 
    Uvesti opciju - prvi neprocitani post. 
    Blokirati da prijatelji prijatelja vide slike. 
    Postaviti moderatora/moderatore koji ce pratiti forum i reagirati kako treba na probleme (Tina je samo primjer)

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    I da kad se promijeni slika profilna okrene je skroz mozda je to i do moba…
    Isto tako ekipa s iPhonom ne moze tipkat na forumu nako ažuriranja softvera. Bilo bi zgodno da se i tu istraži problem

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ja ne kuzim kad tema ima 2000 stranica kako doc do 500te npr. Mozda ubacit nekako opciju da se ucita odredena stranica!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    Osim već navedenih ideja, ponuditi veći broj emotikona 😊

    [thebump.com]

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    Predlažem da ostanu i “očisti” i “prijava adminu” ali uz skočni prozor koji pita “jeste li sigurni”
    Dodala bih opciju da se u post direktno može uploadati slika, a ne preko onih izmišljotina tinypica i sl. jer se to ne može preko mobitela. Također podržavam ovu ideju da se može u prozorčić upisati br stranice određene teme koju želimo pročitati (iako se to može i sad u adress baru) 
    Voljela bih da na svom profilu mogu otvoriti vlastite slike i vidjeti komentare.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mislim da bi bilo dobro da započeti  post ne nestane samo tako ako idem pogledati prethodne stranice ili odlučim završiti post kasnije.

    [lilypie.com]

  • Avatar Halugica

    Halugica

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Mislim da bi bilo dobro da maknete gumb ocisti jer me bas izluduje, mozda da ubacite gumb posalji sliku ili nes slicno … !!! Ugl., da ovaj forum napreduje dobro i da maknete neke nepotrebne ili bezvezne teme, kao na primjer troje i vise djece kad sam procitala zgrozila sam se! Gumb prijavi administratoru…!!


    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Definitivno maknuti sa strane negdje gumb “ ocisti”… svaki drugi put sam napisala poruku i obrisala slucajno umjesto poslala…
    I uvesti nekakvu provjeru ili izbacivanje sumnjivih osoba jer sam se ja osobno koja sam se tek nedavno ukljucila uvjerila kako je jedan lazni profil uspio rastjerati cure ( barem po komentarima prije i nakon tog profila)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.