Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Natalija993

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo cure. Nova sam ovde, pa bih htjela da se posavjetujem sa vama. Htjela bih da pijem vrkutu, jer sam citala da ima pozitivnih komentara sto se tice trudnoce. Mozete li mi objasniti kako se pije? Je li nebitno kada cu je poceti piti, ne moram da cekam pocetak menstruacije? 

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Natalija993

    Zdravo cure. Nova sam ovde, pa bih htjela da se posavjetujem sa vama. Htjela bih da pijem vrkutu, jer sam citala da ima pozitivnih komentara sto se tice trudnoce. Mozete li mi objasniti kako se pije? Je li nebitno kada cu je poceti piti, ne moram da cekam pocetak menstruacije?


    Ja sam ju počela piti, svaki dan tri šalice i lagano pijuckam kroz dan za vrijeme cijelog ciklusa. 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Chappie

    Pozdrav curke! Nova sam ovdje..
    Prosli mjesec smo poceli raditi na bebici, ima li nas još koje ne čekamo vjesticu?


    Mi krenuli od ovog mjeseca tako da ne cekam… :) mozemo se pratit :D

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Poz svima 
    Evo imam pitanje u vezi lh trakica,menstruaciju trebam dobit za 2 dana ,no danas mi dosle sa E baya lh trakice i reko idem vidjet kaj ce pokazati i ujuTro oko 11h 2 crtice i sad oko 18h 2 crtice ,molim pomoc ovulaciju nemam jer mi treba doc sta bi to znacilo??

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Pozdrav da se javim sa sretnim vijestima mi smo svoju bebicu uspijeli od prve . Zadnja menstruacija 16.12.2019. ❤️Puno sreće svima!

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Poz evo meni kasni 1 dan danas uradila test oko podne i negativan ,no pojavio se neki kremasti icjedak ,molim pomoc dal se jos kome tak dogodilo?

  • Najra28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    johan

    Poz svima
    Evo imam pitanje u vezi lh trakica,menstruaciju trebam dobit za 2 dana ,no danas mi dosle sa E baya lh trakice i reko idem vidjet kaj ce pokazati i ujuTro oko 11h 2 crtice i sad oko 18h 2 crtice ,molim pomoc ovulaciju nemam jer mi treba doc sta bi to znacilo??


    I kod mene je isto tako bilo 2 tamne crtice da bi dobila za 4 dana menst,samo kod mene je situacija da nemam bas redovne menst.

  • Klarissa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, 
    Majka sam dvoje djece,, sada imaju 21 i 15 godina  a meni je 42 god. 
    Zelim još jedno dijete  ali strah od neuspijeha i zdrastvenih problema zena u moj dobi me jako zabrinjava.
    Molim mame koje imaju iskustva da podjele svoja iskustva  
    Hvala unaprijed 

    Klarissa

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Djevojke, može li mi netko reći koliki progesteron treba biti za trudnoću?
    Moj je 46,78…znam da za trudnoću, tj. začeće treba biti visok, ali ne znam koliko otprilike?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Buy oxycontin online [buypills-online.com]
    Buy oxycontin [buypills-online.com]online now from rexonpharmacy.com without a prescription with your debit/credit card , bitcoins or paypal and get discreet next day delivery.
    Order now [buypills-online.com]
     
    Uses
    This medication is used to help relieve severe ongoing pain (such as due to cancer). Oxycodone [buypills-online.com]belongs to a class of drugs known as opioid (narcotic) analgesics. It works in the brain to change how your body feels and responds to pain.
    The higher strengths of this drug (more than 40 milligrams per tablet) should be used only if you have been regularly taking moderate to large amounts of opioid pain medication. These strengths may cause overdose (even death) if taken by a person who has not been regularly taking opioids.
    Do not use the extended-release form of oxycodone to relieve pain that is mild or that will go away in a few days. This medication is not for occasional (“as needed”) use.
    Buy oxycodone online [buypills-online.com]
    buy oxycontin online pharmacy [buypills-online.com]
    buy legal oxycontin online [buypills-online.com]
    buy legal oxycontin online [buypills-online.com]
    buy oxycontin online uk [buypills-online.com]
    buy generic oxycontin online [buypills-online.com]
    buy oxycontin online safe [buypills-online.com]
    buy oxycontin [buypills-online.com]
    buy oxycontin 30mg online [buypills-online.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.