Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Sutra ako ne dobijem radim test

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Al poceo me jako bolit trbuh kao da cu dobit

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    to ti je jos jedan od slicnih simptoma… i mene je bolio trbuh kao da trebam dobiti, ali nisam 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    E, evo i mene. Znaš kak je meni bilo? Inače imam neredovite cikluse i sto puta sam imala mučnine kad mi jako kasni (vald si umislim), a ne planiram bebu. Kad sam planirala, to je bio treći ciklus za redom koji bi trajao 60 dana, i tako sam oko 45.dana i imala plodne dane. Mislila sam da nema šanse da zatrudnim s obzirom da to ne uspjeva baš od prve, pogotovo meni s tim problemima. Nauoružala sam se testovima s eBaya i mokrila svakih nekoliko dana . Grudi su bolile normalno kao pred mengu, samo nisu prestajale boliti (kod mene prestanu 3 dana pred mengu), bolilo me oko desnog jajnika i bolio me trbuh lagano kao da imam mengu (a nikad me nije bolio trbuh pred mengu, samo nekada kada ju dobijem). I, što Beag kaže, malo mi je urin imao intenzivniji miris, ali nisam to s tim povezivala.

    Čekamo testić, sretno i neka bude onako kako si sama želiš 

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Cure nista od menge jucer a ni do sada. Idem navecer u apoteku i ujutro radim test. Iman mucninu bolove. Zutu mokracu .

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Samo ja zelim ti od srca da sutra ujutro kad napravis test da ugledas veliki plus.

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno :) nadam se plusu i da ne dode menga prije

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Trbuh boli i jucer i danas

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ja sam test radila navecer i isto je bio pozitivan… istina, hcg je najvise povisen ujutro, ali povisen je tijekom cijele trudnoce tako da ce test prepoznati trudnocu bilo kad, bar mislim  :) al najsigurnije je ujutro, tako preporucuju!

    sretno!!!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hihi, ja morila to jutro oko 6h uopće ne planirajući raditi test. Vratila se u krevet, sanjala da sam dobila (i kad god sanjam dobijem taj dan). Probudim se, oko pola 11 ipak napravim test unatoč snu. I BINGO!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.