Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Eglantine32

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Evo trebam vašu podršku i mišljenje. Ovulaciju i moguće začeće sam imala 12.10., od 18.10. jako me propada u donjem dijelu trbuha, kada ležim bolje je, no čim se malo pokrenem i nešto radim, bol postaje jaka. Neznam što misliti, bol je čudna i tupa, slična menstruacijskoj, ali manjeg intenziteta. Jeste li vi imale ovakve bolove u već nekoliko dana trudnoće??Strah me da je uzrok mojih bolova nešto drugo. I da grudi su mi bolne , kao i inače kada trebam dobiti menstruaciju. Hvala na podršci.

    [lilypie.com]

  • Lolita123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Eglantine32

    Pozdrav svima! Evo trebam vašu podršku i mišljenje. Ovulaciju i moguće začeće sam imala 12.10., od 18.10. jako me propada u donjem dijelu trbuha, kada ležim bolje je, no čim se malo pokrenem i nešto radim, bol postaje jaka. Neznam što misliti, bol je čudna i tupa, slična menstruacijskoj, ali manjeg intenziteta. Jeste li vi imale ovakve bolove u već nekoliko dana trudnoće??Strah me da je uzrok mojih bolova nešto drugo. I da grudi su mi bolne , kao i inače kada trebam dobiti menstruaciju. Hvala na podršci.

    Pozdrav,moguce da si trudna, taman oko 8/10 dana treba da se desi implantacija oplodjenog jajasca,i ti sinptomi ti mogu biti radi toga. 

  • Lolita123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, mozda neko ima iskustva s ovim? Ovulaciju i odnos sam imala 13.10 , jucer sam imala sitnu kap smedje krvi na gacicama, tocno 8 dana od ovulacije, radimo na bebi. Menstruaciju bi trebala dobit za 6 dana tek, tako da je iskljucujem . Nisam sigurna dali je to implantacijsko krvarenje? Danas ujutro sam napravila digitalni test koj mi je pokazao neki slabi plusic?? Nije mi jasno dali je negativan ili je razina hcg jos premala pa mi je tako slabo ocitalo. Znam da mi je jos rano za test jer je proslo tek 9 dana od ovulacije i da je razina hcga ako je trudnoca jos jako niska, al eto bila sam nestrpljiva. Ima li tko slicnog iskustva s testom? Hvala :) 

  • Lolita123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Evo ga

  • Nova mama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najsigurnije izvaditi krv na beta HCG. Ja sam nedavno bila na pregledu kod ginekologinje i otkrila je da imam vaginalno oskudno krvarenje . Od tada imam svaki dan oskudno krvarenje kao zadnji dan menge i pijem duphastone tb. Zabrinjava me do koje granice moze biti krvarenje? Da li je normalna slabija probadajuca bol u gornjem dijelu trbuha?

  • Anastasijamil

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Caoo svima :)
     
    Ovako, imam pitanje za sve… U poslednjih nekoliko dana osecam neke promene, povecana zeljaa za hranom, grudi su mi vece pocele su da rastu tj ogromnee su 😂… grcevi u stomaku, bol u jajniku nekad levi nekad desni ali traje mozda minut ni toliko, ali grcevi su konstantni…Sad cekam da vidim da li ce menstruacija da mi kasni,pa da idem ginekologu ili doktoru da vidim da li je mozda virus stomacni ili nesto ako vec nije trudnoca.. Inace stvarno imam redovno odnose sa deckom ali pazimo se, nekoliko puta je bilo ‘ Proveri ti to nisam siguran da li sam u tebe’ i slicno.. Pa sta vi mislite?
    Nekako mislim da nisam imala kako pstati trudna a sa druge strane nadam se da jesam haha.

  • andreja. 27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni su lagani grcevi i bol poceli odmah nakon ovulacije, (odnos je bio tocno na dan ovulacije) i trajali su dobra 3 tjedna, uz neprestanu glad za kaloricnom, ali zdravom hranom, probava mi se ubrzala i jela sam ogormne kolicine hrane, hormoni su poceli ludovati kao da sam cijelo vrijeme u nekom jako losem PMS-u.. Tako da sam odmah imala osjecaj da se nesto dogada i da bi mogla biti trudna, i svi grudnjaci su mi postali premali za 1-2 broja .. Iako, mjesec prije smo imali odnos 4 dana prije ovulacije i takoder sam osjecala lagane grceve 2 tjedna, napravila sam test koji je bio negativan (ili mozda jako slabi plusic) i drugo jutro dobila “mengu” i to jako jako bolnu.. Tako da grčevi i probadjuca bol su definitivno kod mene bili prvi znak da bi moglo doci do trudnoce, samo sto jedan mjesec na kraju ipak nije doslo do trudnoce, a jedan je. Drugi put sam test radila tek nakon tjedan dana “kasnjenja” i iste sekunde se pojavio jaki plusic tako da nije bilo dileme.. Znam da je tesko cekati nakon ovulacije, ali po mojem primjeru nema smisla raditi test dok ciklus ne dode do kraja jer se uvijek moze dogoditi da se jajna stanica ne uspije do kraja “ugnjezditi” u maternicu pa moguca trudnoca ipak zavrsi s mengom.. Zato drage buduce mame, moj savjet vam je najbolje pustiti prirodu da odradi svoje i tek kad menga sluzbeno ne dode, pricekati par dana da se hormoni pojacaju i onda napraviti test

  • Lovenami555

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Of course, but people. May be the same and different. It depends on the person.

    สมัคร sbobet [goo.gl]

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    andrea.27    imam samo jedno pitanje, gdje si točno osjetila bolove?

    ja ih osjetim već tjedan dana …nači odmah nakon odnosa a još mi je bila ovulacija…. dolazak menege je 1.02.

    vise neznam dali sam si to umislila da sam možda trudna ili ne

    do sada još nisam imala ovakve grčeve nakon odnosa i to ne prestaje….kao da svaki tren trebam dobiti mengu a još je daleko do toga

    pokušavam ostati trudna već više od 6 mjeseci

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Ivana 84, čini mi se da nam se ciklusi podudaeaju. I meni menstruacija treba oko 01.02. doći. Mi smo bili vrijedni cijeli mjesec. Zadnja 2 -3 dana isto osjetim lagana peckanja u lijevom dijelu abdomena, dosta nisko. Kao da me netko uštipne brzinski. Tako više puta dnevno. A i grudi su mi malo bolne. E jel to sad PMS  nemam pojma. Nemam nikakve upale. Nadam se da nam  M neće doći. Ja ću 31. 01. napraviti test. Ako bude neg ponovim ga za par dana.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.