Povišena temperatura

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Malena mi ima temperaturu 38,9 znaci kad se oduzme 0.5 je 38,4 . Mjerili smo u guzi. Smrca jako i puno joj kapam sa babymaris i fizioloske. Caj nece pit, pije sok od jabuke razdjeden vodom. Sad sam joj obukla tanje hlačice razluftala sobu malo stavljala na celo Mlake obloge rucnika, nadam se da ce proc.. Neznsm dal su zubici al kako smrca mislim da je viroza. Ima ko kakav savjet kako da jos skidamo temp? Dali smo joj lupocet baby cepic, ali pola..

    zebrica

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Zebrice, meni pedijatrica rekla da kad su zubići u pitanju nikad temperatura nije preko 38, tako da je vjerojatno viroza. Ja nemam iskustva s tim doma, ali mi je mala u rodilištu imala preko 38, pa su je kupali u mlakoj vodi više puta u 24 sata i bilo je sve ok. Čepiće nemoj davat duže od 3 dana, ako se temp nastavi onda moraš u pedijatra.

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Da to sam i mislila jer nos ju bas zeza jako. Sutra cemo ici ako nebude bolje ali hvala Bogu ujutro mi nije imala temperaturu nadam se da ce brzi proci… Tnx

    zebrica

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Malena mi ima temperaturu 38,9 znaci kad se oduzme 0.5 je 38,4 . Mjerili smo u guzi. Smrca jako i puno joj kapam sa babymaris i fizioloske. Caj nece pit, pije sok od jabuke razdjeden vodom. Sad sam joj obukla tanje hlačice razluftala sobu malo stavljala na celo Mlake obloge rucnika, nadam se da ce proc.. Neznsm dal su zubici al kako smrca mislim da je viroza. Ima ko kakav savjet kako da jos skidamo temp? Dali smo joj lupocet baby cepic, ali pola..

    evo i mi smo u istoj situaciji ovih par dana samo jednu noc je imao 38.9 temp u guzi i to smo mu dali cepic i prosla je sada ima 37,2 ALI  kaslja i smrca i ima slajma u nosu isto mu ispiremo fizioloskom i izvlacimo pumpicom na usisavac ,,,isli smo kod pedijatrice prije 2 dana kaze  viroza prehlada i trebalo bi kroz par dana proci ….nosic mu je vec koliko toliko ok samo jos kasljuca tu i tamo valjda mu jos ode malo slajma u grlo pa ga smeta….nadam se da ce bit ok jer ga u sub krstimo

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    cak je malo kao promukao …al nadam se da nije nista zabrinjavajuce nego zbog toga jer prolazi ??neznam

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Mamaprviputput ajde držite se..proci ce..evo moja opet ima 38.9 znaci to je 38.4 dala sam joj cepic i sad ima 38.4 sto je zapravo 37.9 i smrca..sad je tek uspjela zaspat misek moj mali..

    zebrica

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Zebrice i Mama pp, držite se, proć će, glavno da bebe dobro jedu i zadovoljne su. Sad će nama brzo lito

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame! Imamo temperaturu vec sesti dan, dva puta vadili krv, pedijatrica kaze viroza! Beba ima 10,5 mj, ne kaslje, ne smrce, ne slini, nije mu zacepljen nos, nema proljev, jako lose jede sad! Je li normalo da temperatura traje tako dugo za virozu? Vec me strah! Doktorica nam je rekla da cekamo ponedjeljak i ako ne prodje do tada da dodjemo opet!  Je li netko imao slica iskustva?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.