Test pokazao negativan rezultat

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lady13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao,moze li mi neko pomoci ako je bio u slicnoj situaciji. Zadnju menstruaciju sam imala 28 maja poslije toga pred sljedecu menstruaciju sam imala dva tri dana smedjkasti iscjedak ali menstruaciju jos uvijek ne,test sam radila pokazao je negativan rezultat..

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Mozda ginekolog?Jedino to .

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Najbolje otici na pregled, pa da ti eventualno da uputnicu za vaditi betu..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Beba1979

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozz svima Nova sam na forumu,interesuje me kad mogu uraditi test ,u vrijeme plodnih dana smo bili aktivni a bas sam nestrpljiva za 5 dana bi trebala.menga

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Beba1979

    Pozz svima Nova sam na forumu,interesuje me kad mogu uraditi test ,u vrijeme plodnih dana smo bili aktivni a bas sam nestrpljiva za 5 dana bi trebala.menga


    Najbolje je na dan ocekivane menstruacije.
    Mozes i ranije ali je veca mogucnost da ce bit prerano i da test bude negativan i onda budes pod stresom bez veze

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • mary257

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame,može mala pomoć,nova sam ovdje.Naime ja.i muž radimo na drugoj bebi već3 mj kupila sam onaj digitalni test i pokazao mi je sliku minusa onako debelu a plusić je bio tanak i bez boje.Može li mi netko reći da li je imao takvo iskustvo?Šaljem sliku testa.Menga kasni 7 dana.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.