Test pozitivan,beta negativna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Evo samo da kazem da je beta pala na 62.2..
    Vanmatericna sigurno opet

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Nata1111

    Evo samo da kazem da je beta pala na 62.2..
    Vanmatericna sigurno opet


    U kojem ste vadili laboratoriju betu? Preporuka je betu vaditi uvijek u istom laboratoriju. Da li je ova beta 62,2 vađena gdje gdje i prethodna? 
    I ako sama trudnoća odlazi onda je biokemijska trudnoća a ne vanmaternična. 🤞

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Da,u istom..Danas ponovila,i dalje je pad 44.5…Da,svjesna sam i ja sada da ipak nije vanmatericna..Imala sam 3 do sad pa znam kako se beta ponasa kod nje..Iskreno kad je vec moralo bit ovako draze mi da nije vanmatericna,znaci da sam uspila bez bolnice doc do trudnoce.
    To mi daje nadu za sljedeci ciklus🥰

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Istina bolje da se tijelo samo očisti 💪
    Meni su tri biokemijske i jedna vanmaternična bile razlog za pretrage i drago mi je da sam išla jer nikad ne bi zadržala trudnoću, tako da se nemojte ustručavati potpomognute oplodnje ako ste za nju kandidat. Vrijeme prolazi a borba u potpomognutoj oplodnji je duga. Mi se 6 g borimo za bebicu. Sretno dalje 💪

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Razumin,nije mi strana ni ta borba..Imam curicu iz potpomognute🥰..Nakon nje 5 pokusaja i nista..Ovaj put me bilo strah vanamatericne opet jer svaki put kad doma ostanem trudna bude tako..Mada ovo sad po padanju bete je ipak biokemijska,tako da obavezno pokusam opet sljedeci ciklus pa sta bude

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.