Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Drage obje, po vašoj priči moguće je i da ste trudne i da niste, takav je život i priroda.
    Ja vam od srca želim da jeste, a vrijeme se ne može preteći, nažalost…
    Ja sam 12 mjeseci pokušavala zatrudnit i toliko sam svaki put proučavala znakove da sam već prolupala.
    I svaki put sam rekla da neću tako više i čim bi prošla menstruacija opet i opet i opet…
    To je jednostavno u nama pa neću ni pokušavati govoriti kako i što bi trebalo, samo vam zaželiti sreću

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Djeca2, čudno mi je za taj kolostrum i ne znam koliko ti kašnjenje menstruacije može biti pouzdan znak. Meni su neredovite i nisam se mogla u to pouzdati. Čitala sam jednom da je žena imala problem s curenjem mlijeka a nije bila trudan, jednostavno hormonski poremećaj. No, nisam dokotr i ne mogu ti nažalost pomoći, samo držat fige da si trudna.

    Mlhlc, sve je moguće…Ako si za vrijeme tih spolnih odnosa ostala trudna, znači prošlo je i tih cca 8 dana do implementacije u maternicu. Meni su ciklusi neredoviti i nisam se mogla na to osloniti, ali kad sam pokušala ostati trudna radila sam test svakih nekoliko dana. Ono što sam osjetila i prije testa je lagano probadanje u lijevom jajniku, i kao lagane menstrualne grčeve. Inače rijetko kada sma imala menstrualne grčeve i to baš kad dobijem, a nikada prije. Eto meni je to bilo čudno. Da, često sam išla na wc i bila napuhana, ali to mi je normalno svaki put kad trebbam dobit. Ja računam da sam ostala trudna jedan dan u zadnjem tjednu 9.mj., po sadašnjem računanju 26.9. E sad, 7.10. je test bio negativan, 10.10. pozitivan. I blijeda crtica znači trudnoću. Nakon tjedan dana su krenule lagane mučnine a i svakakvi iscjedci. Sretno i tebi!

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Prvi puta u životu sam napravila test nakon što mi je m.kasnila 2 tj pa je već bio red da napravim test i bila sam trudna. Kupila sam neki jeftini test od 13 kn. Pokazao je odmah nakon par sekundi i sada imam bebača od 6mj. Žao mi je svih koji se muče jer je kod mene bilo neplanski i nisam mogla doći do sebe, otkud ja trudna. Što se tiče simptoma trudnoće, sada mogu govoriti da sam ih imala, ali tada uopće nisam primjetila.

  • buby1402

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok svima….uglavnom radila sam test na trudnocu clearblue i cim sam napravila test bio je jedan veliki - i sve odlicno kad sam pogledala nakon 10 min vidim okomitu crtu u donjem djelu tako da mi test nije ni + ni - vec slovo T i sad me zanima sto to znaci a kasni mi 5 dana

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    buby1402 savjetujem ti da ponovis test..postoji mogucnost da si trudna,al nemoj se zanasati dok ne napravis test opet. sretno..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Ja bi isto ponovila test. Meni je prvi test nakon 3-5 min kako pise da pokaze rezultat pokazao jednu crtic od druge ni traga pa ga bacila u smece.  Pogledala nakon 15ak minuta jer nisam imala mira kad ono druga crtica. Bas sam bila zbunjena. Ujutro ponovila test i odmah je pokazao plusic.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Definitvno ponovi test… Ja sam isto radila s Clearblue, ali mi se odmah nakon minute sve pokazalo. Možda ti je tek rani stadij trudnoće, ili test nije potpuno ispravan, pa ne pokazuje točno. Sretno!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • bambi3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Već 13.-ti mjesec mm i ja pokušavamo napraviti bebu,ali ne ide :( 
    I ovaj mjesec smo radili na tome, menga mi treba doći za 3 dana, a jučer sam iz znatiželje radila clearblue test na trudnoću i ispao je negativan.
    Od ostalih simptoma imam povišenu temperaturu već 5 dana…i bolne grudi.
    Kolike su šanse da sam ipak trudna?

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    bambi po mojem ne mora bit da si trudna….ponovi test ali svakako nekoliko dana nakon ocekivane menstruacije…. najcesce je trudnoca vidljiva na testu u petom tjednu tako da ti je jos uvijek prerano…
    javi se kad budes znala….
    sanse da si trudna postoje…ali velim…prerano je bilo za test… sretno

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Tako sam i ja iz znatizelje radila test tri dana prije menstruacije i bio je negativan bozee jesam se isplakala ,, potom mi menstruacija nije dosla i tri dana poslje ocekivane menstruacije sam ponovila test i bio je + 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.