Teta čuvalica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maty3

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage mame trebala bih informaciju koliko se plaćaju tete čuvalice u Zg? Beba mi ima 14 mjeseci, hoda i jede sam, u prosjeku 8-10 sati dnevno. Razgovarala sam sa jednom gospođom i ona traži 30kn/h što je too much jer ne bih ju mogla ni od svoje plaće isplatiti..

  • mama49

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    To i mene zanima!!! Pratim :-) još nismo odlučili je li bolje plaćati po satu ili dogovoriti fiksni iznos….  jer, nekad će nam trebati 6 sati, a nekada i 10… s tim da nama treba netko isključivo za cuvanje, znači bez pranja, peglanja, ciscenja,…

  • maty3

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mislim da je bolji fiksno jer po satu može ispasti stvarno puno. Po drugim portalima sam vidjela da se cijena kreće između 2500 i 3500 u Zg

  • maty3

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mislim da je bolji fiksno jer po satu može ispasti stvarno puno. Po drugim portalima sam vidjela da se cijena kreće između 2500 i 3500 u Zg

  • Avatar valerija

    valerija

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mi plaćamo 20kn po satu, s time da nekad čuva sve tri cure, a nekad samo najmlađu. Dok smo imali samo jedno dijete plaćali smo 10kn/h. Nama više odgovara taj način, jer muž radi u smjenama pa nam ne teba čuvanje svaki dan. Teta čuvalica nam je mlađa cura i to nam odgovara jer se iga s njima, ide u šetnje i rado ih čuva ako mi poželimo navečer izaći van. Moje iskustvo sa starijim gospođama je da baš i nisu fleksibilnee što se tiče čuvanja i rijetko pristaju na “noćno” čuvanje, pa makar to bilo i jednom u dva-tri mjeseca 

  • mama49

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    A kako ste ih nasle?

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    mama


    A kako ste ih nasle?

    javite se na privatne poruke, mozda bih vam mogla pomoci

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar valerija

    valerija

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja sam našla preko stranice Dadilje.info. istini za volju tražilica im je katastrofa, ali uz malo truda dođđe se do onoga što želiš 

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    ja trazim ‘'posao’' dadilje….volim djecu,obožavam biti u njihovom društvu,imam iskustva u čuvanju,te tražim ako ništa drugo 10kn/h ukoliko je jedno,a ako su 2 pa na dalje 15kn/h,prema potrebama bi i navečer čuvala dok malo mama i tata provode ‘'svoje’' vrijeme,…

    neki dan mi se javila majka,3 djece,7mj,3 i 5 g za cijeli mjesec mi ponudila 1400 što zaista za 3 djece cjeli mjesec,svaki dan po 8h ipak malo premalo,

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Kakve su cijene teta cuvalica u Puli? Zna li itko?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.