Odgojiteljica: I djeci treba godišnji odmor

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    S c

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Slazem se u potpunosti..kod djece koja su neprestano u vrticu i koja bas nikada ne izostaju se tocno moze uociti ta zasicenost vrticem,igrackama itd itd
    Ono s cim se ne slazem je ovo degradirajuce “teta”..svaki naslov nekog clanka na ovoj klokanici na tu temu, odgojitelje predskolske djece nazivaju “teta”.. Svi odgojitelji su vise ili visoko obrazovani,mnogi imaju iza sebe po dva srodna fakuteta..nama na diplomama nigdje ne pise “teta”.. 😠😠😠😠 Tete smo toj djeci u vrticu,oni nas mogu tako zvati,ali u ovim vrlo “strucnim” clancima bilo bi lijepo da napisete ime naseg zanimanja..moje zanimanje nije “teta” nego odgojitelj predskolske djece…
    Toliko od mene!!!😈
    Ugolina,magistra ranog i predskolskog odgoja i obrazovanja

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje,
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]  
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]  
    Puno pozdrava!

  • anakajgana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovana odgajateljice Sanja Hajsek, drago mi je da ste u kolumni lijepo povukli paralelu između ritma i aktivnosti djece u vrtiću te s druge strane njihovih roditelja. Ono što me profesionalno dotaknulo je činjenica da ste Vi odgajateljica sa završenim magisterijem ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, a u naslovu kolumne i u samoj kolumni sve nas odgajatelje nazivate “tetama”??? Često razgovaram sa ljudima o tom nazivu i isto tako često dobijem odgovor da im je “teta” nešto simpatično i drago. Svakako uzimam to u obzir  kada se radi o ljudima koji ne dolaze iz struke, ali ako želimo da naša profesija odgajatelja ima dignitet i  zasluženo mjesto u društvu, onda bi se svakako trebalo krenuti od same struke te  odgajatelje zvati odgajateljima, kao što se i liječnike zove liječnicima, a ne “stričekima” u bijelim kutama. Ovo je moja dobronamjerna kritika koju ćete nadam se takvu i prihvatiti jer kroz cjeloživotno obrazovanje učimo da su “kritički prijatelji” upravo oni koji nas upotpunjuju i mijenjaju na bolje  iako nam se njihov komentar ne mora u potpunosti svidjeti, ali ako drži vodu, a za ovaj cijelim svojim bićem znam da sigurno drži, promislimo o njemu i mijenjamo svoje akcije ili iskaze. 
    Srdačan pozdrav i sve najbolje od odgajateljice Anamarije !

  • ranganayaki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovana Sanja, hvala Vam na tekstu. Pozdravljam ideju da u svojoj kolumni pišete o temama vezanim uz boravak djece u vrtiću jer to smatram vrlo važnim i potrebnim. No, lijepo bih Vas molila da kositite naziv odgojiteljica umjesto teta jer rado bih Vaše tekstove i podijelila s drugima kojima bi također bili od pomoći. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.