Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Ajme sad sam vidila da sam napisala 30.2 umjesto 2.3. Hehe..  zelim vam svima svu srecu i da vam se ispune zelje sto prije :)

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Cure moje drage, hvala vam na svemu!! I ja želim da upotpunite svoju obitelj svojim malim klupkom! Ja, ja vam imam neke vijesti.. u koje još nisam sigurna.. I ne znam da'l je moguće! :) No, moja mamita koja je rodila nas četvero, kaže da bi trebala na pregled da se vidi.. Tj. da test putem mokraće napravi. Mislim nemam nikakve simptome, ali dolje u trbuhu .. imam naglu, oštru bol.. kao da se nešto događa! :) Strah me je! Uopće ne znam, naručena sam 3.3. na pregled! Mama me savjetuje da ranije odem, u slučaju da jesam .. da počnem piti folnu, kako je ginekolog i rekao.. Javim vam sve!! :** Puse vam šaljem velike!!

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    super bi to bilo Miss Miu bilo bi to nesto najljepse za tebe sto bi te motiviralo dalje,znam sta si prosla i kako ti je jer i ja sam sve to prosla kao ti,i tesko mi se bilo odlucit za krenut dalje jer uvjek ce bit prisutan strah,poslje tog spontanog kad sam ostala opet trudna nakon godinu dana imala sam takve strahove da sam non stop trcala na vc na silu mokrit da nebi slucajno krvarila ginekologa sam do kraja trudnoce skoro izludila jer sam ga za sve zvala i trcala tamo na pregled ali sve je to normalno kad prodes nesto takvo gubitak djeteta je nesto najgore i nitko nemoze shvatit tko to nije prosao,evo moja ja sad opet cekam bebu i trudna sam 16 tjedana i opet prolazim te strahove ali uzdam se u dragog Boga da ce sve bit ok i tako se veselim da ce bit sve dobro sa tobom,i mama te dobro savjetuje idi kod doktora prije nemoj cekati i slobodno pij folnu.

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Miss moja,ajme bila bi presretna da se radi o bebici…draga držim fige,ljubim te
    Evo kod mene novo da me bole jako jajnici i to baš čudna bol,kao pred mengu..hm,trebam ju dobiti 28.2..čak i ne trebam-jer još uvijek ne znam koliki su mi ciklusi..
    Netko je pitao za vrkutu-da ona je odlična i za vrijeme dojenja,jer vraća maternicu na prvobitno stanje,olakšava oporavak,ponovno regulira mengu i ublažava bolove kod menge..ne smeta dojenju !
    Drago mi je da ste se pridružile sa mnom u odbrojavanje..pišite simptomiće  do dana D…
    Miss obavezno pij folnu i odi odmah gin. čekam novosti-napetoooo !

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Antoniooo :* Da, slažem se da bi me to najviše motiviralo prema dalje, ja baš .. skeptična sam i strah me je.. Uglavnom.. Kiretažu sam imala u 12.mj prošle god.. i čudno mi je.. nisam spremna, al bila bi sretna da se dogodilo.. A, na pregled još se nisam naručila.. Nemam nikakve simptome.. osim čudnog okusa u ustima, kao tjera me povratit ali ništa. Joj, ja sam taj dan i prošli, znači prije nego kaj sam završila u bolnici i da mi curi plodna voda.. stalno trčala na wc jer je sukrvica krenula malo, po malo. I imala sam nekakav osjećaj. Da, definitivno nitko to ne može shvatiti tko nije prošao.. A meni, ja se više nisam nadala kad su prošli kritični mj. A, ne na početku 5.mj trudnoće. Nenadano.. :( Uglavnom, teško mi je krenuti dalje.. Ali' ako se dogodilo bila bi jako sretna.. No, strah me ako jesam, nisam pila folnu.. mj. dana prije.. Al' neću skakati pred rudo. Jer ni ne znam da'l jesam ili umišljam! :S 

    Draga Andydea :* ja još nisam sigurna, užasno me je strah! :( Ne zna.. bojim se još nisam promijenila datum pregleda sa 3.3. na ranije. Uglavnom, danas su mi stigli i nalazi krvi iz zavoda za transfuziju krvi.. i oba su odlična..  ;) još moram napraviti briseve, papu i ultrazvuk… I to je onda to, spremna sam! Ali' psihički bojim se da nisam.. jako je napeto!! :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Miss …sve ide nekim redom znam…kad se samo sjetim testa još u 8mj.,a sad je već 2.mj u ovoj godini pred kraj..uf..i sve tjedne do kraja sam povraćala..i izgubila svog anđela..psihički ću uvijek iznutra biti druga žena…ali ti se moraš izdići iz ovoga..znam da je tebi još rano i da i kad ostaneš trudna-strijepit češ do tog 5mj.svakim danom…ali nemoj ! Biti ću tu kao što sam ti već rekla,uz tebe stalno…evo opet plačem..Bože koje emocije se bude u meni dok ti pišem..nikada ovakvo nešto nisam  osjetila..
    Samo te molim da mi vjeruješ,jer svaka trudnoća je različita..najbolje to znam..imam ih već troje..
    I dalje imam neke bolove,čudno se osjećam..ali čekam..
    Ne drži me u neizvjesnosti kao ni druge..otiđi molim te ginek.što prije..udahni duboko i reci sama sebi da šta god da čuješ mislit češ pozitivno.. Vidiš nalazi su super…i ne brini za folnu,polako kreni piti i sve bu ok..Kupi Elevit-tamo je ima najviše i spirulinu u prahu….
    Idem..mislim na tebe i navijam za bebicu..tko zna možda se i meni ovaj mjesec smješi sreća ..pusa

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Draga Andydeaa… :) brza si mi! :) Joj, pričaj mi.. znam o čemu govoriš i u potpunosti te razumijem.. Znam, ne prođe dan kada se ne sjetim.. svog anđela.. tako i ti! Imam osjećaj.. da, se možda ovo ako se je dogodilo, prerano! Ne znam da'l sam spremna, i da li će sve biti ok. Kako na koji način krenuti dalje?! Joj, meni je teško sad kad čitam ovo.. i stvarno mi je drago da imam osobu poput tebe pokraj sebe.. Možda ja to sve samo umišljam?!! Iskreno.. možda lupam gluposti, jer bi to klupko toliko htjela ja više stvarno ništa ne znam, toliko me je i strah.. znam samo da sam imala laganu bol u buši 15.2. i da mi 16.2 ili 17.2. krenula..kao kiselina.. mučnine bez povraćanja.. dame moje .. mislim da ću čekati vješticu koja treba doći 27.2… znači odbrojavanje imam 9… dana. Pišite nam dame.. :) Tu samo da se bodrimo i podržavamo.. :) Puse vam svima šaljem.. :* 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar HelloKitty

    HelloKitty

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage moje, mi smo odlučili pričekati još neko vrijeme dok sve ne sjedne na svoje mjesto, a i neki poslić mi se smješi :) ali ako se desi trudnoća naravno da će bit ispred svega drugoga. S vama sam i pratim vas :***

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Hello Kitty.. aa super, najbolje je kad vi znate šta hoćete.. i super ako ti se neki poslić smješi.., držim fige!! :) A, naravno da će trudnoća biti prije svega!! Čujemo se :* :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar HelloKitty

    HelloKitty

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pa eto nadam se da će biti nešto od poslića, imamo prazan poslovni prostor u kući, pa tako da trenutno imamo ponudu koje ćemo prihvatit ako ja budem mogla radit :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.