Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Nasla sam na stranom forumu odgovor jednog lijecnika da duphaston pomaze implantaciji pa cemo vidjeti sta ce biti

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Light,
    Mislim da ako si T da nema veze sto si uzimala duphastone, to opcenito hrani zuto tijelo.
    Naravno, drzim figeee da ti upali !!!!!
    Ali ako ne, daj provjeri kada da krenes s duphastonom, zato jer moze sprijeciti O ako ga uzimas prije O.

    [lilypie.com]

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu
    Cure sto mislite o ovom testu? 
  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ja, ja, ja! Mi 4mj. pokušavamo, ovaj mjesec smo bili vrijedni oko plodnih dana pa se nadam da ce urodit plodom! 🍀
    Nemam nekih simptoma osim nabujalih grudi, ali me ne bole previse( inače prošlih mj prije vještice su me bas jako bolile), ovaj mj onako, cudno, kao da me peklo unutra, sad su samo malo teške, ali nista kao prije kako je znalo bit, jedino sam primjetila da bi uvijek mogla nesto jest 😀
    Danas je 8 dpo, vještica se nadam da neće doc 30.05. 😃

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mama1

    Cure sto mislite o ovom testu?


    Ma ja očekujem da ce tebi kroz par dana biti plusic samo takav 🍀

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Jana78

    Mama1

    Cure sto mislite o ovom testu?

    Ma ja očekujem da ce tebi kroz par dana biti plusic samo takav 🍀


    😘😆

  • Minna

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ljube napravi test
    Mimica 5dana kasni i mozes se kontrolirat?
    Svaka cast
    Ajd napravi test sutra, pa se mozda veselimo:)
    Mono jako sam sretna. Lijepe vijesti
    Mi u iscekivanju spermiograma.. 

  • Minna

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Mama 1 kasni li, il si ranije napravila…sorry ako se ponavljam, al ne da mi se listat i trazit ako si prije stogod napisala 😅

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Ja sam se danas razocarali,mislim oko 9 na poslu,pocelo probadanje jajnika,ja imam sta vidjeti vjestica stigla,place mi se da bi vristala.bila sam se obradovala ipak 5 dana nije malo a i uz to meni je mens.tacna na 30 dana.sad ne znam ni kad bi mi bili sl.plodni dani,sva sam zbunjena,ne znam sta da mislim :'( :'( :'( :'( :'(

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Minna

    Mama 1 kasni li, il si ranije napravila…sorry ako se ponavljam, al ne da mi se listat i trazit ako si prije stogod napisala 😅


    Kasni 15 dana..al meni su rekli preuranjena menopauza u 28. Godini… :-( tako da su mi ciklusi svakakvi( kad ih imam)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.