Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Sto se tice spermija, da, ne stvaraju se novi ako nema.ejakulacije vise od 7 dana, ali ako se ima odnos svakih cca dva, tri dana to je sasvim ok !

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Možda bih stvarno trebala ponoviti hormone štitnjače - zadnji put je bilo sve ok, ali imam cistu i čvorić na štitnjači pa tko zna… Ginekolog me ne želi slati ponovo na briseve ni na spolne hormone jer kaže da za tim nema potrebe.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jessy hvala puno na brzom odgovoru. Meni je bilo najgore što je MM bio toliko uvjeren da će on to “odmah riješiti”, pa mi je nakon prvog pokušaja počeo govoriti da sam već trudna, isticao mi simptome bla bla…muški ego! Sad je ko bubica, zamolila sam ga da to ne radi  On ima sina iz prvog braka, pa ga neću još slati na taj spermiogram, trudit ćemo se još neko vrijeme pa ćemo vidjeti… HSG neznam što je?? Ja sam pregled napravila, bilo sve ok osim jedne vodene ciste na jednom jajniku, ali to je gin rekao da je normalno i da će puknuti slijedeći ciklus. Vještica bi trebala doći 29.9., nadam se da neće, makar su mi grudi nabujale već, što bi mogao biti pms  Ja imam 28.god.

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu


    mono1111 hvala na dobrodošlici! Vidim tebe treba pozorno pratit i čitati, puna si savjeta

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jesse,
    Imam i ja cvoric na stitnjaci, ali mislim da ne trebas radi toga posebno pratiti hormone, ako su bili ok, ali radi planiranja T bi trebala.kontrolirati.
    Honey, 
    Hsg ti je pretraga prohodnosti jajovoda, da se vidi da li su prohodni. Ako su prohodni, prirodno moze doci do T, a ako nisu, ne moze prirodno doci do T.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Honey ajme daaaaa tako je i meni moj - odmah nakon tog prvog puta mi je počeo govoriti stvari tipa ‘kako je trudnica’ i sl., a mene je to nevjerojatno živciralo!! Radio je to još koji mjesec, ali je onda shvatio da ludim na to, a i da očito nisam trudna pa se sad smirio. I da, taj muški ego - svaki put smanji koliko mjeseci već pokušavamo da mu bude lakše… A kako znaš da nije uspjelo ovaj mjesec ako ti još nije došla vještica?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Mono, otići ću do opće prakse po uputnicu za štitnjaču, vjerujem da će mi to dati radi ciste.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    mono receno mi je da ako je gore, ne mora znaciti da je i dole. ja ne osjecam nista dole tako da se nadam da nece prijeci..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jessy, neznam jel uspjelo al lakse mi je mislit da nije. Nemam bas neke simptome,makar su mi plodni bili od 10.do 16.9., a imali smo seks 10., 12., 15.,16. i 17., pa znam da je moguce, al znam da je i lako “umislit” simptome. Sto se tice cvorica na stitnjaci, ako su ti hormoni ok i ako ti to ne raste, nema razloga za brigu koliko znam iz moje okoline koja ima s tim problem.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Honey

    Jessy, neznam jel uspjelo al lakse mi je mislit da nije. Nemam bas neke simptome,makar su mi plodni bili od 10.do 16.9., a imali smo seks 10., 12., 15.,16. i 17., pa znam da je moguce, al znam da je i lako “umislit” simptome. Sto se tice cvorica na stitnjaci, ako su ti hormoni ok i ako ti to ne raste, nema razloga za brigu koliko znam iz moje okoline koja ima s tim problem.


    Da, i meni je lakše misliti da nije jer sam se već puno puta razočarala. Do sada sam samo jedan test za trudnoću iskoristila i to kad mi je kasnila već tjedan dana. Mislim da ti je još i prerano za ikakve simptome, neki ih nemaju ni kad su već debelo trudne tako da te to ne treba brinuti.
    Ma, ne brinu me čvorići sami po sebi, nego već mjesecima razbijam glavu zbog čega ne uspijevamo pa sam tako pomislila da je možda i zbog štitnjače.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.