Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Evo drage moje pošto smo se poprilično raspricale na prosloj temi istog naziva, neka nam ova tema bude nastavak, radi velikog broja postova pa se prosla tema sporo ucitava. 
    Ovdje nastavljamo sve price koje smo zapocele. Zelim nam svima puno srece i bebaca :)

    [lilypie.com]

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Svjesna pridruzujem se tvojim zeljama 

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Tu sam  ,nadam se da ce svi preci  ,pa da ne moram i onu tamo uporedo otvarati sad  

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    kike000 i ja sam cula za takve slucajeve,ali cisto sumnjam da sam bas ja jedna od njih…mislim,samo me je jako zbunilo.Da ,nije jos dosla,ja samo cekam da krene jer me uvek u pmsu grudi bole,pa neposredno pred M prestanu,tako su i jutros prestale.U trudnocama me nisu prestale boleti,ali nisam toliko ni obracala paznju tada…sada jako osluskujem,celu proceduru pms do detalja unapred znam,Ja radim ,ali mi to ne uspeva odvratiti paznju jer radim sa decom  i to samo jos vise izvlaci tu energiju iz mene.Verujem da cu sad sa ovim tracicama uspeti!!!Apstiniracemo u granicama normale sve dok ne ugledam poz testic i onda akcija!Jer do sada sam sve druge metode istrosila.U pocetku bez pracenja plodnih dana i ovulacije,posle toga previse i precesto u toku plodnih dana,onda svaki drugi dan ceo ciklus…aj sad ovako :-D 
    daj da cujemo jos lepih vesti,jos neki plusic,ko ceka sada?  :-) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Kike000 hvala ti na informaciji , vidjet cemo kako bude…
    Cestitam ti na poslu i puno srece dalje 😊😊😊 
    Anavi88 drugi je radio, prvi kod nas u bolnici al taj nije bas pouzdan i sad drugi Vinogradskoj…
    Rekao mi je doktor na prvom pregledu u vinogr… da ako si nalazi budu ok a spermiogram i dalje los da odmah idemo na izvantjelesnu oplodnju….
    Pocet ce muz pit vitamine sad sto smo narucili pa mozda bude bolje 😊

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Mi smo u fazi svaki drugi dan,noge na zid jastuk pod guzu,pa nek plivaju..haha…sad sam u iscekivanju 13.03.,uvjek je tocna u sat,nadam se da ce napokon zakasnit bar nekih 9.mj.

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Babylove mm je pio cink,riblje ulje ali tekuce ne kapsule i jos nesto samo se sad nemogu sjetiti sta.on radio sve u petrovoj

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    anavi88 i ja sam praktivovala jastuk i noge na zid ,ali ne ovaj poslednji mesec…sad cu opet ,ne moze odmoci u svakom slucaju :_) cekamo onda 13i sa tobom :-) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    anavi88

    Babylove mm je pio cink,riblje ulje ali tekuce ne kapsule i jos nesto samo se sad nemogu sjetiti sta.on radio sve u petrovoj


    Ja sam narucila fertilup, svi hvale pa cemo probati :) 
    Cekamo taj 13-i sa tobom i drzim 🤞🤞🤞

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Hvala cure,vrjeme ce uz vas brze proci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.